w

SuperSuper HahaHaha

Esmeralda Godlewska ZAŚPIEWAŁA „Solo” Blanki! Takiego wykonu nikt się nie spodziewał. „Jednak ktoś może się ZBŁAŹNIĆ bardziej” (WIDEO)

Esmeralda Godlewska, Blanka - fot. screenshot Instastories @esmeraldagodlewska_official, YouTube @EurovisionSongContest
Esmeralda Godlewska, Blanka - fot. screenshot Instastories @esmeraldagodlewska_official, YouTube @EurovisionSongContest

Esmeralda Godlewska zasłynęła w show-biznesie, publikując covery popularnych piosenek. Jej kariera wokalna nie trwała długo, ale wciąż lubi sobie pośpiewać. Z okazji drugiego półfinału Eurowizji 2023, opublikowała wideo, na którym śpiewa Solo Blanki. Powinniście tego posłuchać.

Eurowizja 2023 to jedno z największych wydarzeń muzycznych, które w tym roku jest w Polsce szeroko komentowane już od czasu wyboru reprezentanta, którym została Blanka. 23-letnia artystka postanowiła zaśpiewać energetyczny, wręcz wakacyjny utwór Solo, który stał się dla niej przepustką do konkursu, ale i powodem, przez który wylała się na nią fala ogromnego hejtu. Widzowie od początku negowali jej zwycięstwo w preselekcjach oraz talent wokalny. Na TikToku nie brakuje nagrań, na których można usłyszeć, jak jej głos brzmi bez podkładu muzycznego i zdaniem wielu, nie jest najlepiej. Mimo to bez większych problemów zakwalifikowała się do finału.

Na temat wokalistki wypowiedziało się wielu specjalistów, ale i przedstawicieli świata show-biznesu. Agnieszka Kaczorowska krytycznie oceniła układ taneczny, a Doda oceniła szanse Blanki na zwycięstwo w finale. Okazuje się, że mimo nieprzychylnych uwag, kciuki za naszą reprezentantkę trzymała Esmeralda Godlewska, która postanowiła zaśpiewać dla fanów Solo.

Esmeralda Godlewska zaśpiewała Solo Blanki

Godlewska ostatnio pochwaliła się, że jest w ciąży. Celebrytka nie ukrywa, że ta informacja bardzo ją uradowała i wraz z partnerem z niecierpliwością czekają na narodziny dziecka. Nie opuszcza jej też dobry humor, który najwidoczniej skłonił ją do tego, by zaśpiewać dla swoich obserwatorów na Instagramie przebój 23-latki.

Śpiewać każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej. Jestem tego żywym przykładem. A oto próbka mojego jakże cudownego głosu. Wiem, że dawno go nie słyszeliście i już po prostu nie możecie się doczekać.

Pierwszy problem napotkała już na początku, ponieważ nie znała całego tekstu piosenki, ale zaśpiewała fragment refrenu, a później improwizowała.

Widzicie? Jednak ktoś może zbłaźnić się bardziej niż Bianka. Cholera, nie znam tekstu — śmiała się.

Na kolejnym kafelku Instastories przyznała, że go przeczytała i może pójdzie jej już trochę lepiej.

Ha, dalej nie umiem. I chyba nie chcę — dodała.

Podjęła jeszcze jedną próbę i tym razem udało jej się wykonać niemal cały refren. Na koniec dośpiewała od siebie:

I dalej nie znam, nie znam, ale się można ze mnie pośmiać, właśnie po to to nagrywam, haha.

Na koniec podkreśliła, że mocno trzyma kciuki za Blankę i zachęcała do robienia tego samego swoich obserwatorów. Pokaz jej wokalnych możliwości możecie obejrzeć poniżej. Trzeba przyznać, że po tych wszystkich sytuacjach w życiu prywatnym nauczyła się mieć ogromny dystans do siebie.

@pantofelek.pl Esmeralda Godlewska zaśpiewała „Solo” Blanki 🫣🫣🫢 #esmeraldagodlewska #pantofelekpl #bejba #blanka #eurovision #dc ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Blanka, Doda - fot. screenshot YouTube @EurovisionSongContest, Podlewski/AKPA

Eurowizja 2023. Doda szczerze oceniła szanse Blanki na zwycięstwo w finale. Może tylko pomarzyć o wygranej?

Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Instagram @asiaopozda, @antek.krolikowski

Antoni Królikowski nie będzie mógł utrzymywać kontaktów z synem?! Joanna Opozda chce odebrać mu prawa rodzicielskie!