w

SuperSuper

Eurowizja 2023. Blanka odniesie spektakularny sukces i trafi do TOP 10? Po występie jej szanse nieoczekiwanie poszybowały w górę!

Blanka - fot. screenshot YouTube @EurovisionSongContest
Blanka - fot. screenshot YouTube @EurovisionSongContest

Eurowizja 2023. Finał konkursu to niemałe zaskoczenie, zwłaszcza dla Polaków. Blanka po występie nie tylko zebrała mnóstwo komplementów, ale i awansowała w notowaniach bukmacherów! Zajęła bardzo wysoką pozycję w notowaniach bukmacherów. Będzie co świętować?

Finał 67. Konkursu Piosenki Eurowizji to zdecydowanie największe wydarzenie muzyczne tego roku. Wielka Brytania stanęła na wysokości zadania i przygotowała dla widzów i publiczności moc atrakcji. Na samym początku wyemitowano klip ubiegłorocznego zwycięzcy, grupy Kalush Orchestra, któremu akompaniowała sama księżna Kate Middleton.

Choć to przełomowy moment, to największym zaskoczeniem dla Polaków był występ Blanki, która zaprezentowała się na najwyższym poziomie i zebrała mnóstwo pochwał. Jak bukmacherzy ocenili jej popis?

Eurowizja 2023. Blanka w TOP 10?!

Na początku nikt nie dawał Blance większych szans na sukces. Na artystkę wylała się ogromna fala hejtu, a użytkownicy TikToka bez ogródek wyśmiewali jej talent wokalny. Najwidoczniej wzięła ich uwagi do serca i przez kilka tygodni dopracowywała swój występ do perfekcji. Świetnie wypadła już w półfinale, co przełożyło się na ilość zdobytych głosów i awans do finału.

Reprezentantka Polski w sobotni wieczór rozgrzała scenę LiverpoolArena do czerwoności! Zrobiła spektakularne show i zebrała mnóstwo pochwał w mediach społecznościowych. Internauci, zarówno z kraju jak i zagranicy gorąco jej kibicują i wzajemnie zachęcają się do oddawania głosów.

  • Masz moje głosy z Kanady!
  • Wow! Nie tylko piosenkarka, ale i świetna tancerka!
  • Ona jest taka piękna, a piosenka jest fajna! Podoba mi się. Wysyłam wsparcie z Chorwacji!
  • Ten rok należy do Polski!
  • Bejba the best.

Oczywiście pojawiło się też krytycznych uwag. 23-latce zarzucono m.in., że śpiewała z playbacku, ale to może świadczyć tylko o tym, że naprawdę świetnie sobie poradziła. Tego samego zdania są bukmacherzy. Po występie 26. artystów w notowaniach uplasowała się na 11. miejscu!

Myślicie, że może liczyć na miejsce w TOP 10?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Księżna Kate Middleton, Kalush Orchestra - fot. screenshot YouTube @EurovisionSongContest

Eurowizja 2023. Księżna Kate wystąpiła razem z Kalush Orchestra! Takie widowiska świat się nie spodziewał! (WIDEO)

Loreen, Blanka, Käärijä, alessandra - fot. Instagram @loreenofficial, @blikeblanka, @paidatonriehuja, @alessandram02

Eurowizja 2023. Kto wygrał? Które miejsce zajęła Polska?