w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Godlewska sprzed operacji plastycznych. Tak wyglądała jako nastolatka [ZDJĘCIA]

fot. Instagram screenshot

Zastanawialiście się, jak Esmeralda Godlewska wyglądała w młodości? W mediach społecznościowych celebrytki można znaleźć zdjęcia, na których jest jeszcze nastolatką. Wyglądała lepiej?

Siostry Godlewskie to celebrytki znane z zamiłowania do skąpych stylizacji i wizyt w salonach piękności. Siostry zyskały rozgłos wykonując znane utwory muzyczne w wyzywających strojach i mimo braku umiejętności wokalnych.

Esmeralda Godlewska to młodsza siostra ze znanej pary. 28-latka w show-biznesie debiutowała już parę lat temu, ale nawet wtedy mogła pochwalić się powiększonymi ustami. Na przestrzeni lat celebrytka poddawała się kilku operacjom plastycznym, więc wygląda w „sztuczny” sposób.

Esmeralda w młodości

Nie zawsze tak jednak było, a w mediach społecznościowych Esmeraldy możemy znaleźć rzadkie fotografie. Wśród niezliczonych zdjęć w bieliźnie, dzięki którym celebrytka często oskarżana jest o przeróbki w programie graficznym, można znaleźć jej zdjęcia z czasów młodości. Na przedstawionych zdjęciach możemy zobaczyć Godlewską w wieku 13, 14 i 18 lat.

Zdjęcia możecie oglądnąć poniżej. Wyglądała lepiej bez „ulepszeń”?

18 lat

Na dodanej na Instagrama fotografii możemy zauważyć wyraźne podobieństwo. Jak widać, już wtedy Esmeralda lubiła odważne stylizacje i pozy. Godlewska jest jeszcze przed operacjami plastycznymi biustu.

fot. esmeraldagodlewska_official / Instagram screenshot

14 lat

Kolejne zdjęcie możemy znaleźć na Facebooku celebrytki. Na zdjęciu Esmeralda ma dopiero 14 lat, ale już widać, że lubi ekscentryczny styl. Na brwi Esmeraldy możemy zauważyć dwa złote kolczyki.

Godlewska sprzed poprawek. Tak wyglądała jako nastolatka
fot. Facebook screenshot

13 lat

W wieku 13 lat Esmeralda nie stosowała jeszcze żadnych „dodatków” czy upiększeń. Wyglądała naturalnie, miała gęste, długie włosy, które obecnie zastąpiła doczepianymi.

Kiedyś się miało 13 lat. Już zapomniałam jakie piękne długie gęste włosy miałam” – podpisała zdjęcie Godlewska.

Esmeralda Godlewska
fot. esmeraldagodlewska_official / Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródła: esmeraldagodlewska_official – Instagram ; Facebook – Monika Esmeralda Godlewska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Syn Danuty Holeckiej korzystał z inkubatora WOŚP. Tak prezenterka TVP dziękowała Owsiakowi na wizji [VIDEO]

Piotr Żyła jednak rozstał się z dziewczyną?! Tak to wygląda