w

Dramat w rodzinie Tomasza Karolaka. Aktor przekazał zatrważające wieści i zaapelował o pomoc. „Leży w śpiączce…”

Tomasz Karolak - fot. YouTube screenshot @zurnalistapl
Tomasz Karolak - fot. YouTube screenshot @zurnalistapl

Tomasz Karolak otworzył się na Instagramie na temat przykrej sytuacji, jaka spotkała jego rodzinę. Zwrócił się do obserwatorów z jedną prośbą. Co się stało?

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Jest w tej branży od lat. Wystąpił w wielu słynnych produkcjach takich jak seria świątecznych filmów Listy do M. czy uwielbiany przez widzów serial Rodzinka.pl. Gwiazdor dba o swoją prywatność. Bardzo rzadko zdarza mu się pokazywać życie codzienne w mediach społecznościowych. Opinia publiczna mało wie o jego bliskich. Chroni nawet swój związek z Violą Kołakowską.

Tomasz Karolak o dramacie rodzinnym

Tym razem Karolak opublikował w mediach społecznościowych bardzo osobiste wideo. Dopiero dwa miesiące temu założył profil na Instagramie i to właśnie tam postanowił zwrócić się do swoich fanów z pewną prośbą. Wyznał, że jego rodzina zmaga się aktualnie z bardzo trudną sytuacją. Córka brata aktora trafiła do szpitala, ponieważ w jej głowie pękł tętniak.

Kochani, zawsze staram się pomóc, teraz proszę was o pomoc. Moja rodzina została dotknięta bardzo ciężkim doświadczeniem. Córka mojego brata, Helenka Karolak leży w śpiączce, pękł jej w mózgu tętniak. O niczym nikt nie wiedział. Dziecko po prostu walczy – mówił w nagraniu.

Dalej zaapelował do internautów z prośbą o okazanie wsparcia.

Proszę was tylko o jedno, prześlijcie dla Helenki Karolak, która leży na Banacha taką intencję Helenka, kochamy Cię. Ja wiem, kochajmy wszystkie dzieci i chore i zdrowe, ale dzisiaj proszę was, wyślijcie to, pomyślcie Helenka, kochamy Cię.

W następnym filmiku ze wzruszeniem podziękował wszystkim osobom, które zaangażowały się i przesłały słowa wsparcia.

Kochani, dziękuję Wam za tę moc miłości, która płynie do Heleny. Helenko, kochamy cię – mówi na nagraniu.

52-latek sam również jest tatą. Razem z Kołakowską mają dwójkę dzieci: 16-letnią córkę Lenę i 10-letniego syna Leona.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Baron, Sandra Kubicka - fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka powiedziała „tak” Baronowi. Muzyk opublikował filmik z zaręczyn. Romantycznie? (WIDEO)

Karp

Karp na Boże Narodzenie. Tradycje, przesądy i kulinarne tajemnice