w

Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem! Znamy płeć i imię maleństwa

Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @_marta_ku_
Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @_marta_ku_

Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem! Radosna informacja w mig obiegła media. Z całej Polski spływają gratulacje. Chłopiec czy dziewczynka? Jak ma na imię? Jak wygląda?

Dawid Kubacki odnosi niebywałe sukcesy sportowe i choć przygotowania do każdego zimowego sezonu zajmują mu sporo czasu, nie przeszkodziło mu to w założeniu rodziny. W 2013 roku jeszcze podczas studiów na AWF w Katowicach poznał Martę Majcher. Sportowiec poprosił ukochaną o rękę po pięciu latach znajomości. Zaręczyli się podczas wspólnego wyjazdu do Egiptu. Rok później, dokładnie 1 maja 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Zakochani tworzą zgrany duet, a dopełnieniem ich szczęścia były narodziny pierwszej córeczki, Zuzanny. Dziewczynka przyszła na świat 29 grudnia 2020 roku. Kubackiego nie było przy żonie, ponieważ akurat startował w Turnieju Czterech Skoczni. Informację jako pierwszy podał Tygodnik Podhalański.

Dzisiaj na nowotarskiej porodówce urodziła się Zuzanna Kubacka, córka naszego skoczka Dawida Kubackiego. Trzymamy kciuki też za tatę, który właśnie startuje w Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Oberstdorfie.

Teraz do ich rodziny dołączyło kolejne maleństwo!

Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem

Kubaccy niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym, dlatego też długo skrywali przed światem, że spodziewają się drugiego dziecka. Dopiero 1 listopada Marta opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała ciążowy brzuszek. Zdradziła wówczas, że do narodzin zostało niewiele czasu. Już wtedy ujawniła, że będą mieli drugą córeczkę.

Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia Dawid udostępnił zdjęcie z żoną, na którym widać było, że ma już spory brzuszek. Z wpisu mogliśmy dowiedzieć się, że mają naprawdę intensywną końcówkę roku i podobnie jak ich pierwsza pociecha, druga także ma się urodzić w grudniu.

Właśnie media obiegły kolejne radosne wieści. Drugie dziecko Kubackich jest już na świecie. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, doczekali się córeczki, Mai. W chwili, gdy Dawid walczył o zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni, jego żona udostępniła pierwsze zdjęcie maleństwa.

Gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za sukces Dawida w Turnieju Czterech Skoczni.

Dziękujemy, że poświęciłeś/aś swój czas na przeczytanie artykułu do końca. Zapraszamy również na nasze profile w mediach społecznościowych. Zaobserwuj Pantofelka na FacebookuTikTokuInstagramie i YouTubie. Bądź na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nas w Wiadomościach Google.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zaśpiewała z playbacku podczas sylwestra TVP. Teraz chce pojechać na Eurowizję: „Mam duże szanse”

Sara James znów pojawi się w amerykańskiej telewizji. To będzie niezapomniane show! Kiedy będzie można zobaczyć jej występ?