w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Caroline Derpienski wyznała prawdę. Jednak NIE MIESZKA w luksusowej willi w Miami. „Sama się utrzymuję…”

Caroline Derpieński - fot. Instagram @carolinederpieński
Caroline Derpieński - fot. Instagram @carolinederpieński

Caroline Derpienski wie, jak wzbudzić ciekawość fanów. Nie raz opowiadała o swoim „dollarsowym” życiu w Miami. Teraz okazuje się, że nie mieszka w willi z partnerem, a wynajmuje mieszkanie. Prawda wyszła na jaw.

Caroline Derpienski to modelka o polsko-amerykańskich korzeniach. Od kilku miesięcy świetnie sobie radzi w polskim show-biznesie. Wzbudza bardzo dużo skrajnych emocji wśród internautów głównie ze względy na swoje dollarsowe podejście do życia. Nie stroni również od kontrowersji. Mówi, co myśli i przez to ma za sobą już kilka medialnych konfliktów m.in. Laluną czy Katarzyną Nosowską. Celebrytka pochodzi z Białegostoku, ale obecnie mieszka w Miami, gdzie ostatnio została zaatakowana przez stalkera.

Derpienski tłumaczy, dlaczego nie mieszka w willi

Celebrytka chętnie obnosi się z luksusowymi ubraniami, samochodami i knajpami. Jedynym wyjątkiem jest jej własnym dom. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się widokiem na basen z okna apartamentu w Miami. Nie spodziewała się pewnie, że krótkie nagranie tak poruszy fanów. Jedna z obserwatorek zapytała dollarsową królową o pewną nieścisłość.

Przecież mówiłaś raz, że mieszkasz z partnerem w willi. Innym razem, że masz swoją willę i tam masz miejsce, gdzie będzie stał Twój jacht. I, że pod koniec miesiąca pokażesz swój dom. To jak to w końcu jest? – chciała wiedzieć internautka.

Derpienski postanowiła odpowiedzieć. Wyznała, że chociaż kiedyś mieszkała z partnerem, obecnie sama wynajmuje mieszkanie.

Nigdy nie mówiłam, że z nim mieszkam. Kiedyś mieszkałam, ale od minimum 2 lat nie mieszkam. Wynajmuję swoje mieszkanie. Nie potrzebuje żadnej willi. Jacht będzie stać zacumowany na moim terenie przy kanale. Mój partner ma willę nie jedną i nie tylko w USA – napisała.

To spowodowało kolejną falę pytań o miejsce zamieszkania. Derpieński nie wytrzymała.

Wynajmuję mieszkanie! Sama dla siebie! Nie mieszkam z partnerem! Ja nie mam willi! Wynajmuję – tłumaczyła fanom.

Zaskoczyła Was?

fot. Instagram @carolinederpienski

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Kamil i Ola z The Happy Family - fot. YouTube screenshot @thehappyfamily

Kamil z „The Happy Family” potwierdził, że wykryto u niego NOWOTWÓR. Influencer opowiedział o swojej walce. „Dlaczego ja?”

Edyta Golec, Łukasz Golec - fot. Instagram @edytagolecofficial

Zaskakujące wieści od Edyty i Łukasza Golec. Żona w końcu zdradziła całą prawdę o małżeństwie! „Narażeni jesteśmy z każdej strony na to, że…”