w

Bestialstwo! Utopił trójkę dzieci tylko dlatego, że nie chciał ich oddać matce. Policjanci byli przerażeni, gdy weszli do jego domu

Ojciec utopił troje dzieci - fot. screenshot Twitter @nypost
Ojciec utopił troje dzieci - fot. screenshot Twitter @nypost

Policjanci w podmiejskim domu w Chicago na East Camden Lane w Round Lake Beach dokonali makabrycznego odkrycia. Mężczyzna, chcąc najprawdopodobniej zemścić się na żonie, zabił troje ich dzieci.

35-letni Jason Karels i Debra Karels byli małżeństwem, jednak z racji tego, że mężczyzna dopuszczał się w przeszłości przemocy domowej, od jakiegoś czasu żyli w separacji, a sprawa rozwodowa była w trakcie.

Niestety w ich związku doszło do przemocy domowej i Debbie w końcu nabrała siły, by go opuścić i przystąpić do rozwodu — powiedziała Christina Neuman Berg, żona brata Debry.

Kobiecie zależało jednak na tym by ich dzieci, Bryant (5l.), Gideon (2l.) i Cassidy (3l.) utrzymywały z nim kontakt, dlatego też pojechały do niego na weekend. 13 czerwca matka z niecierpliwością wyczekiwała ich powrotu. Kilka godzin przed tragedią rozmawiała z nimi przez telefon i, jak powiedziała, cieszyły się, że już wkrótce się z nią zobaczą.

Byli podekscytowani, słysząc mnie. Byli podekscytowani pogawędką. Nie robili nic specjalnego, po prostu wydawali się podekscytowani, zamierzam je odebrać następnego ranka.

Z zemsty na żonie utopił troje dzieci

Czas mijał, a Jason nie przywoził maluchów. Zaniepokojona Debra kilkukrotnie próbowała się z nim skontaktować, jednak nie odbierał. Ostatecznie postanowiła zawiadomić policję, która udała się do jego domu i napotkała tam przerażający widok. Mężczyzny nie było w domu, a na łóżku w sypialni leżały ciała dzieci.

Po przeprowadzeniu wstępnej sekcji zwłok wyszło na jaw, że wszystkie zmarły wskutek utonięcia. 35-latek najprawdopodobniej utopił je w wannie, a następnie wsiadł do swojego czerwonego Nissana Maxima i zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci zauważyli go na autostradzie międzystanowej 57. Od razu ruszyli za nim w pościg.

W trakcie ucieczki stracił panowanie nad samochodem i rozbił się na poboczu. W wyniku odniesionych obrażeń na krótko trafił do szpitala. Przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

Po katastrofie Karels złożył oświadczenia funkcjonariuszom policji zaangażowanym w pościg i noszącym kamery na ciele, wskazując, że był odpowiedzialny za śmierć dzieci w domu w Round Lake Beach — poinformował szef policji Round Lake Beach, Gilbert Rivera w rozmowie z ABC 7.

Podczas rozmowy z funkcjonariuszami powiedział, że kilkukrotnie próbował popełnić samobójstwo, jednak mu się to nie udało.

Powiedział też, że kilkakrotnie próbował popełnić samobójstwo po śmierci dzieci, ale nie udało mu się podczas tych prób — wyznał.

Debra wyznała, że nawet przez chwilę nie myślała o tym, że jej mąż byłby zdolny do czegoś takiego.

Po prostu nie wierzę. Nigdy nie myślisz, że coś takiego ci się stanie. Nigdy nie sądziłem, że zrobi to swoim dzieciom. Ale teraz wiem, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie ignoruj ​​tego i trzymaj się z dala.

Matka zmarłych dzieci nie potrafiła powstrzymać łez, gdy o nich opowiadała.

Bryant był bardzo, bardzo inteligentny. Lubił grać w gry wideo, niedługo miał iść do przedszkola. Zawsze mówił: 'Nie martw się o nic mamo, ja będę się zawsze tobą opiekował’. Cassidy chroniła swoich braci i stawała w ich obronie, a Gideon był słodkim synkiem mamusi, który kochał dinozaury i Myszkę Miki — mówiła.

Trudno wyobrazić sobie, co teraz przeżywa Debra… Co gorsza, to nie pierwsza taka sytuacja, gdy mężczyzna z zemsty lub zazdrości zabija dziecko. Niedawno opisaliśmy sprawę z Włoch. Kobieta odebrała córce życie, ponieważ ta polubiła obecną partnerkę ojca.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Rosjanie pojmali Ukraińców, ale tym razem to… dobra wiadomość. Sytuacja budzi zdziwienie [ZDJĘCIA]

[VIDEO] Zatrzymali samochody na autostradzie i zaczęli bić się na pięści. Inny kierowca nieco ostudził ich zapał