w

Anna Lewandowska spędziła czas z rodziną. Pochwaliła się MŁODSZYM BRATEM! Rodzeństwo jest do siebie podobne? [FOTO]

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska należy do celebrytów, którzy nie oddzielają swojego życia prywatnego i zawodowego w mediach. Chętnie dzieli się kadrami z obu. Tym razem zaskoczyła fanów wspólnym zdjęciem z bratem.

Anna Lewandowska jest dobrze znana w świecie show-biznesu. Od wielu lat jest żoną piłkarza Roberta Lewandowskiego, ale także świetnie radzi sobie w roli bizneswoman. To właśnie zapewniło jej wysoką pozycję wśród WAGs.

Dziś Lewa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w kraju. Nie boi się przy tym pokazywać swojego życia zza kulis w mediach społecznościowych. Chętnie chwali się tam swoimi pociechami, Klarą i Laurą, a także przyjaciółmi. Jednak nie wszystko pojawia się tam na równi, gdyż celebrytka raczej nie wrzuca zdjęć z rodzicami i rodzeństwem. Tym razem zrobiła jednak wyjątek.

Anna Lewandowska pozuje z bratem

Trenerka ma za sobą burzliwą historię rodzinną. Na świat przyszła jako córka Bogdana i Marii Stachurskich. Ojciec porzucił rodzinę w 2000 roku, gdy celebrytka miała zaledwie 12 lat. Obecnie nie utrzymują ze sobą kontaktu. Pozostała jednak w dobrych i bliskich relacjach z mamą i młodszym bratem.

Zawsze brat był dla mnie najważniejszy i nikt nie mógł mu zrobić krzywdy, do momentu, jak dorósł i sam mógł sobie poradzić — wyznała niegdyś w Dzień Dobry TVN.

Rodzeństwo zawsze było blisko i wspierało się wzajemnie. To właśnie bratem postanowiła pochwalić się w przedświątecznym okresie w mediach społecznościowych. Młodszy o dwa lata Piotr Stachurski jest absolwentem warszawskiej ASP. Fani byli zaskoczeni takim kadrem.

Podobni są do siebie?

Anna Lewandowska, Piotr Stachurski - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska, Piotr Stachurski – fot. Instagram @annalewandowska
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Paulina Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak - fot. Dzień Dobry TVN screenshot

Roztrzęsiona Paulina Rzeźniczak tłumaczy się po głośnym wywiadzie w „Dzień Dobry TVN”. „Zostaliśmy po prostu ZAATAKOWANI”

Anna, Kuba z "Rolnik szuka żony" - fot. YouTube @rolnikszukazonyoficjalny

Anna z „Rolnik szuka żony” zdradziła szczegóły relacji z Kubą. Stanowczo odpowiedziała na pytania dociekliwych internautów. „Nie daję mu PIENIĘDZY”