w

Anna Lewandowska podczas rodzinnych wakacji pochwaliła się bratem. Niezły z niego przystojniak. Są do siebie podobni?

Anna Lewandowska, fot. Instagram @annalewandowskahpba
Anna Lewandowska, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się z całą rodziną na zagraniczne wakacje. Przy okazji trenerka wrzuciła do sieci zdjęcie z dawno niewidzianym bratem. Podobni?

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w kraju. Renomę zdobyła nie tylko dzięki temu, że jest żoną Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Od lat w pocie czoła pracuje na swój sukces, co i rusz wykazując się jeszcze większą pomysłowością. Stworzyła od podstaw aplikację, w której dostępne są treningi oraz diety. W swojej ofercie ma także catering dietetyczny, zdrowe przekąski, a nawet kosmetyki. Regularnie kilka razy w roku organizuje obozy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród pań, ale i panów.

Mimo że zarówno ona, jak i jej mąż, mają na swoich barkach mnóstwo obowiązków, nie brakuje im czasu dla najbliższych. Wspólnie wychowują córki, Klarę i Laurę, a także opiekują się psem, Bellą. Każdą wolną chwilę starają się spędzać z pozostałymi członkami rodziny, w tym z rodzicami. Tym razem zorganizowali dla nich wycieczkę do Turcji.

Anna Lewandowska pokazała brata

Anna jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad 4 mln użytkowników, których stale przybywa. To właśnie tam rekomenduje swoje produkty oraz pokazuje, jak wygląda jej codzienność.

Z uwagi na to, że praca pochłania większą część ich czasu, razem z Robertem bardzo dbają o to, by kilka razy do roku ładować baterie podczas zagranicznych wyjazdów. Jakiś czas temu podobno kupili willę w słonecznej Hiszpanii, jednak mimo to nie siedzą w miejscu i zwiedzają świat. Tym razem wybrali się do Turcji, a w podróży towarzyszą im matki, rodzeństwo z rodzinami oraz przyjaciele.

Anna udostępniła ostatnio na swoim profilu w social mediach karuzelę, w której znalazło się kilka zdjęć ze wspólnego wypadu do restauracji. Przy ogromnym stole, na którym ustawiono talerze z aromatycznymi potrawami, zasiadło kilkanaście osób. Wśród nich był brat Lewej, Piotr Stachurski. Wspólnie zrobili sobie pamiątkową fotkę z mamą.

Kim jest Piotr Stachurski?

Piotr jest o dwa lata młodszy od swojej siostry i o ile wizualnie można dostrzec kilka wspólnych cech, o tyle w innych kwestiach są swoimi przeciwieństwami. Mężczyzna ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i obecnie zajmuje się malowaniem obrazów, fotografowaniem oraz tworzeniem scenografii do teledysków, spektakli i sesji. Prowadzi na Instagramie profil o nazwie @mr._underhill_painting_studio, na którym pokazuje, jak maluje m.in. miniatury.

Inspiruje mnie. On artysta — ja sportowiec. On spokojny — ja szalona. On w chmurach — ja na ziemi. On pomyśli – ja zrobię. On poezją, a ja prozą. Można by tak długo, ale, co najważniejsze, jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo, co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła. […] Dziękuję, że jesteś!

W galerii poniżej znajdziecie więcej zdjęć z rodzinnego wypadu do Turcji. Jak myślicie, są do siebie podobni?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Tomasz Kammel, fot. Instagram @tomaszkammel

Tomasz Kammel ostro zabrał się za ćwiczenia. Z taką sylwetką zawstydziłby niejednego modela!

Marcela Leszczak, fot. Instagram @marcelamargerita

Partnerka Miśka Koterskiego TRAFIŁA DO SZPITALA podczas zagranicznych wakacji!„Łeb mi eksploduje”