w

Anna Lewandowska chciała zrobić sobie tatuaż. Sama zaprojektowała wzór, który ma dla niej szczególne znaczenie. Lewy nie był zadowolony

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska może pochwalić się idealnie wyrzeźbioną sylwetką i nieskazitelną skórą. Przyznała, że marzyła o tym, by zrobić sobie dwa tatuaże, jednak mąż nie był zadowolony z jej pomysłu. Dlaczego?

Anna Lewandowska od lat cieszy się ogromną popularnością. Spory wkład miało w to małżeństwo z Robertem Lewandowskim, ale i sama w pocie czoła od lat pracuje na swój sukces. Po tym, jak zrezygnowała z kariery sportowej, została trenerką personalną. Stworzyła plany treningowe i wyzwania, dzięki którym tysiące kobiet zmieniło swój dotychczasowy tryb życia. W ofercie posiada także catering, zdrowe przekąski oraz kosmetyki. Wszystkie produkty sygnowane jej nazwiskiem cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek.

Lewandowska przez wiele pań postrzegana jest jako wzór do naśladowania. Nie tylko realizuje się zawodowo, ale i spełnia jako żona i matka. Oprócz tego może pochwalić się piękną sylwetką, której można jej pozazdrościć. Okazuje się, że w przeszłości bardzo chciała zrobić sobie tatuaż i nawet zaprojektowała wzór. Co poszło nie tak?

Anna Lewandowska chciała zrobić sobie tatuaż. Pochwaliła się wzorem

Anna jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio pochwaliła się na Instastory, że chciała ozdobić ciało dziarą, jednak pomysł ten spełzł na niczym. Wzór, jaki zaprojektowała, przedstawia kobietę, która w jej ocenie przypomina Calineczkę. Ma on dla niej szczególne znaczenie, ponieważ właśnie tak nazywa swoje córki.

Oto Calineczka. Jak wiecie moje córki nazywam Calineczkami. A to jest rysunek, który zaprojektowałam już wcześniej, bo zawsze chciałam mieć dwa takie tatuaże. Finalnie tatuaży nie mam, ale piękną grafikę już tak — relacjonowała.

Trenerka wyjaśniła, że nie zrobiła sobie tatuażu, ponieważ Robert Lewandowski był temu przeciwny. Ostatecznie projekt umieściła w drewnianej ramce i zawiesiła go na ścianie.

Chciałam mieć tatuaż Calineczki, ale mój mąż nie był z tego powodu zadowolony, więc ostatecznie go nie zrobiłam — napisała na story.

Poniżej możecie zobaczyć wzór, który chciała sobie wytatuować Anna Lewandowska. Podoba wam się?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anonymous, fot. Pexels

[VIDEO] Anonymous chwalą się kolejnym sukcesem. „Teraz jesteśmy w zamku, Kreml”. Pokazali, co dzieje się w środku!

Will Smith, Oscary 2022

Akademia Filmowa UKARAŁA Willa Smitha! Zapłacił wysoką cenę za uderzenie komika. Wiadomo co z jego Oscarem