w

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem matki z czasów studiów. Nikt by nie zgadł, że to ona. Ale zmiana!

Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska, fot. AKPA
Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska, fot. AKPA

Aleksandra Kwaśniewska z okazji Dnia Matki udostępniła w social mediach zdjęcie matki z okresu studiów. W życiu byście nie powiedzieli, że to ona. Przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz!

Aleksandra Kwaśniewska cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, odkąd jej ojciec postanowił zostać prezydentem RP. Gdy dorosła, sama zaczęła regularnie pojawiać się w telewizji. Ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami, w którym zajęła 2. miejsce. Zaraz po tym otworzyły się przed nią drzwi do kariery. Na początku prowadziła kulisy tego tanecznego show, a następnie została reporterką Dzień dobry TVN. Wraz z nabywanym doświadczeniem propozycji zaczęło przybywać, a ona zyskała grono wiernych fanów.

Zawsze miała bliskie relacje z matką, o czym mogliśmy przekonać się, chociażby w formacie Matki i córki, czyli rodzinny galimatias, który wspólnie prowadziły. Krótko po tym obie usunęły się w cień, jednak nie na długo. Obecnie córka Kwaśniewskich współprowadzi Miasto kobiet, dzięki czemu ponownie znalazła się na językach większości Polaków.

Jak Jolanta Kwaśniewska wyglądała za czasów studiów?

Jolanta Kwaśniewska przed laty oczarowała wszystkich swoją urodą, kulturą osobistą oraz nienagannymi manierami. Z uwagi na to, że jej mąż wycofał się z polityki i tylko sporadycznie pojawia się w telewizji w roli eksperta, także i o niej zrobiło się nieco ciszej. Córka jednak dba o to, by nie została zapomniana i przy okazji Dnia Matki udostępniła na Instagramie jej zdjęcie z okresu studiów.

Aleksandra już na wstępie podkreśliła, że nie poprosiła jej o zgodę na publikację kadru i zaapelowała do matki o to, by nie miała jej tego za złe. W opisie zdradziła, że w tamtym momencie swojego życia Jolanta dorabiała, malując statki.

Wszystkim mamom życzę wdzięcznych dzieci. A mojej, żeby mnie nie zabiła za to szałowe, naprawdę po stokroć szałowe zdjęcie, gdy na studiach dorabiała, malując statki, bo ma mnie jedną i potem będzie żałować — napisała.

Była Pierwsza Dama na wspomnianym ujęciu wygląda wprost oszałamiająco i już wtedy była prawdziwą pięknością. Bez podpisu nie sposób byłoby stwierdzić, że to właśnie ona, tym bardziej że miała wtedy długie włosy.

Internauci jednogłośnie stwierdzili, że Jolanta Kwaśniewska była i jest piękną kobietą.

  • Mama nawet jako malarz statków wygląda pięknie! 
  • Cudowne zdjęcie.
  • Ciekawe czy ten Pan ma świadomość posiadania zdjęcia z przyszłą Pierwszą Damą RP, która nawet w brudnych ogrodniczkach wygląda szałowo.
  • Pani Jolanta jak widać na załączonym zdjęciu, od zawsze była piękna!
  • Matko, ale piękna Matka.
  • Piękna Mama.

Też tak uważacie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Mariusz Pudzianowski, fot. Instagram @pudzianofficial

Mariusz Pudzianowski zbił wagę przed walką i już w ogóle nie wygląda, jak strongman. Internauci w szoku. „Chudzian”

Katarzyna Cichopek, fot. Instagram @katarzynacichopek

Kasia Cichopek o uczuciach: „Nie straciłam miłości”. Jej małżeństwa nie dało się uratować, mimo mocnych fundamentów