w

21-letnia Marcelina z Rybnika miała szaleć na wakacjach w Turcji. Radość przerwał tragiczny wypadek. Dziewczyna walczy o życie

21-latka z Rybnika walczy w Turcji o życie - fot. screenshots zrzutka.pl/46sf49?fbclid=IwAR3kkIJAoq9JHD9XA1JXaSuPrruGcv-blY1b_uJzg_2mIYAUVwfezBX5fRo
21-latka z Rybnika walczy w Turcji o życie - fot. screenshots zrzutka.pl/46sf49?fbclid=IwAR3kkIJAoq9JHD9XA1JXaSuPrruGcv-blY1b_uJzg_2mIYAUVwfezBX5fRo

O takich wakacjach marzy każda młoda dziewczyna. Marcelina wraz z grupą przyjaciół poleciała do Turcji, by odpocząć od nauki. Niestety, radość grupy nie trwała długo, ponieważ 21-latka uległa poważnemu wypadkowi. Co się stało?

Młodziutka studentka poleciała do słonecznej Turcji, by odsapnąć od nauki. Plan był jeden — świetnie się bawić i wypocząć, jednak ostatecznie nie udało się go zrealizować. Wakacje przerwał tragiczny wypadek 21-latki.

21-letnia Marcelina z Rybnika walczy o życie w tureckim szpitalu

Sprawę nagłośniła rodzina Marceliny. Jak poinformowali, 11 lipca dziewczyna wypadła z trzeciego piętra. Pomoc przybyła na miejsce w krótkim czasie, dzięki czemu przeżyła upadek, jednak jej stan jest ciężki. Stwierdzono u niej liczne obrażenia, w tym złamanie kostki i miednicy, a także uraz głowy. Od ponad dwóch tygodni przebywa w szpitalu w Bodrum.

Ciotka 21-latki, Michalina Musiatowicz, poinformowała, że obecnie dziewczyna jest w śpiączce. Dotychczasowe leczenie pochłonęło już ponad 330 tys. zł, a każdy kolejny dzień w szpitalu kosztuje 25 tys. zł. W najbliższym czasie będzie musiała przejść trzy operacje, przy czym koszt jednej to minimum 75 tys. zł. Jak podaje portal rybnik.com.pl Marcelina miała wykupione ubezpieczenie zdrowotne do kwoty 250 tys. zł, dlatego też rodzina musi pokrywać pozostałe koszty z własnej kieszeni.

21-latka z Rybnika walczy w Turcji o życie - fot. screenshots zrzutka.pl/46sf49?fbclid=IwAR3kkIJAoq9JHD9XA1JXaSuPrruGcv-blY1b_uJzg_2mIYAUVwfezBX5fRo
21-latka z Rybnika walczy w Turcji o życie – fot. screenshots zrzutka.pl/46sf49?fbclid=IwAR3kkIJAoq9JHD9XA1JXaSuPrruGcv-blY1b_uJzg_2mIYAUVwfezBX5fRo

Najbliżsi dziewczyny postanowili sprowadzić ją do Polski, jednak aby to zrobić, muszą zapłacić 100 tys. zł za transport medyczny. Z tego też względu postanowili założyć zbiórkę, którą szczęśliwie udało się zakończyć w niecałą dobę.

Marcelina dzielnie walczy i się nie podaje! Jej chęć do życia jest ogromna! – czytamy w opisie zrzutki.

Choć cel został osiągnięty, Marcelina z pewnością będzie musiała przejść jeszcze długą i kosztowną rehabilitację. Wszystkich, którzy będą chcieli ją wesprzeć, zapraszamy tutaj.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Udusił żonę w wannie - fot. Facebook ---

Krzysztof z Podlasia udusił żonę, gdy bezbronna leżała w wannie. Zrobił to, ponieważ zobaczył w niej postać z zaświatów?!

Syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień nie żyje - fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień NIE ŻYJE! Mający rok Oliwier przegrał walkę z chorobą