w

Znana aktorka nago tapla się w błocie ze świniami i ma apel do fanów. Przegięcie?

Fot. Anna Ilczuk / Instagram

Sposobów, aby się wyróżnić w tłumie, jest naprawdę wiele. Pokaźna grupa celebrytek stawia na odważne i kontrowersyjne zdjęcia, żeby trafić do szerokiego grona odbiorców. Tak też było tym razem.

Gwiazdy wpadają na coraz to ciekawsze pomysły, aby wzbudzić zainteresowanie publiki. Np. Julia Wieniawa kilka dni temu tańczyła beztrosko na szczycie zamarzniętego Kasprowego Wierchu, reklamując czapki. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie ostro krytykowało część fanów.

Anna Ilczuk poszła w innym kierunku i postawiła na odważne zdjęcie. Wszak nie od dziś wiadomo, że nagość w sieci przykuwa uwagę i to obu płci. Żeby dodać pikanterii, wystarczyło jeszcze trochę błota i… świń.

Właśnie w tak pomysłowy – a raczej dziwny – sposób aktorka „Pierwszej miłości” uczciła dzień wegetarianizmu. Pod wzbudzającym zróżnicowane emocje postem napisała:

– Z okazji dnia wegetarianizmu taka fota autorstwa i pomysłu @nataliakabanow .sesja była częścią spektaklu „ Fuck sceny buntu” w reż. @libermarcin w @laznianowa . A teraz parę słów od Pani Prowadzącej : nie otwieram dyskusji jeść czy nie jeść , ale BŁAGAM kupujcie TYLKO TYLE ile Wam POTRZEBA ! Koniec z nieświeżą wędlinką lądującą w koszu !!! -takie postanowienie na Nowy Rok chyba możecie zrobić ??? ( zwłaszcza, że te ceny 🤦🤦🤦) ps na obiad nie zawsze musi być kotlet ps2 nie każda zupa musi być na „ mięsku” 

Apel wydaje się dosyć rozsądny, bo faktycznie każdego roku marnujemy tony jedzenia – włącznie z mięsem. Trafia do was jednak taka forma przekazu?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Anna Ilczuk (@anna_ilczuk.official)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Małgorzata Rozenek rozjeżdża fankę: „Tobie nie trzeba jechać do hotelu na miesiąc, żeby dostać pierd**ca”

Novak Djoković nie zagra w Australian Open, bo się nie zaszczepił! Będzie deportowany