w

Złowili okazałą rybę. Wędkarze osłupieli, gdy odkryli, co znajdowało się w jej żołądku [ZDJĘCIA]

fot. Facebook

Wędkarze Richard Kesar i Jon Loop postanowili wybrać się na wspólny połów. Przeżyli chwilę radości, kiedy jeden z nich po raz pierwszy wyłowił suma błękitnego. Gdy przyszło do patroszenia ryby, mężczyźni przeżyli szok. W żołądku suma znaleźli… zabawkę erotyczną.

Wędkarze z miejscowości Shelbyville w zeszłym tygodniu wypłynęli na rzekę Ohio w pobliżu Lawrenceburga w stanie Indiana w USA . Wypad na ryby zakończył się sukcesem, a Jon Loop złapał swojego pierwszego w życiu suma błękitnego. Pierwotnie mężczyźni wyczuli, że w brzuchu ryby znajduje się coś twardego, ale podekscytowani nie przyłożyli do tego specjalnej uwagi.

Kiedy ryba znalazła się już na łodzi zauważyliśmy, że ma ogromny żołądek” – powiedział Kesar w wywiadzie dla telewizji WTTV-TV.

Przeżyli szok

Podczas oprawiania ryby mężczyźni przeżyli prawdziwe zaskoczenie i nie mogli uwierzyć własnym oczom. Z jelit suma wystawał przedmiot o kształcie, którego nie dało się pomylić. Okazało się, że ryba musiała połknąć zabawkę erotyczną.

Swoim znaleziskiem Kesar, który zajmował się rybą wraz z 3-letnią córeczką, podzielił się swoim znaleziskiem w mediach społecznościowych. Na Facebooku post mężczyzny stał się prawdziwym hitem i zebrał tysiące polubień.

Kesar wyznał, że nigdy nie spodziewałby się, że akurat taki przedmiot będzie skrywał brzuch suma.

Zauważyliśmy, że żołądek był twardy, ale nie spodziewaliśmy się, że będzie w nim coś takiego. Często w żołądku można znaleźć inne ryby, czasem żółwie, piżmaki i inne zwierzęta” – wyjaśnił.

Kesar nie wie, w jaki sposób dorodny sum natknął się na dildo w rzece Ohio. Mężczyzna powiedział, że jest to dość ruchliwy odcinek wody zarówno dla wędkarzy, jak i żeglarzy rekreacyjnych, ale nie jest to miejsce, w którym spodziewałby się zabawek erotycznych.

To było dzikie. Mój kumpel nigdy nie zapomni swojego pierwszego niebieskiego suma” – przekazał.

Oprócz zabawki erotycznej ryba miała w brzuchu jeszcze piankową kulkę. Oba przedmioty możecie oglądnąć na zamieszczonych poniżej zdjęciach.

Kiedy to znaleźliśmy, Jon, moja żona i ja zaczęliśmy się śmiać. Moja żona natychmiast zakryła oczy mojej córce i odwróciła jej uwagę” – wspominał.

fot. Facebook
fot. Facebook
fot. Facebook

Źródło: New York Post ; Fox

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Magdalena Ogórek, fot. screenshot Twitter @OgladamW

Magdalena Ogórek tłumaczy, że ceny paliw muszą iść w górę, bo… Nie uwierzycie w to, co powiedziała

Dwóch geniuszy postanowiło ukraść kamery monitoringu. Wpadli, bo… ich nagrały