w

HahaHaha

Wielkanoc 2022. Joanna Opozda pokazała, jak przygotowuje się do świąt. Pisanki jej mamy, to prawdziwe ARCYDZIEŁA!

Joanna Opozda, fot. Instagram @asiaopozda
Joanna Opozda, fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda w środku nocy pochwaliła się przygotowaniami do świąt wielkanocnych. Razem z mamą zabrała się za ozdabianie pisanek. Jakie piękne!

Joanna Opozda to aktorka, która zyskała popularność dzięki roli w serialu Pierwsza miłość. Widzowie mogą kojarzyć ją również z takich produkcji, jak: 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, M jak miłość, Barwy szczęścia czy Prawo Agaty. Miała okazję wziąć udział w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, jednak nie odniosła spektakularnego sukcesu — w parze z Kamilem Kuroczką uplasowała się na 8. miejscu.

Medialny rozgłos przyniósł jej związek z Antkiem Królikowskim. Gdy tylko wyszło na jaw, że są parą, zyskali grono fanów oraz spore zainteresowanie mediów. Mieli na swoim koncie poważny kryzys, który przypłacili rozstaniem, ale mimo to dali sobie drugą szansę. Po pięknym ślubie, który odbył się w sierpniu 2021 roku, obwieścili, że zostaną rodzicami. Nic nie wskazywało na to, że znowu zaczyna im się gorzej układać. Krótko po tym, jak ich syn, Vincent, przyszedł na świat, Pudelek poinformował o ich rozstaniu. Tabloid powołując się na swoje źródło wskazał, że aktor związał się z inną kobietą. Na tę chwilę zainteresowani nie potwierdzili tych doniesień.

Wielkanoc 2022. Joanna Opozda pokazała, jak przygotowuje się do świąt

Joanna na kilka tygodni ograniczyła działalność w social mediach, jednak teraz coraz chętniej pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio pochwaliła się, że kupiła mieszkanie, do którego już wkrótce przeniesie się z synkiem i ukochanym pieskiem. Na tę chwilę nowe lokum jest jeszcze na etapie wykończeń, co napawa ją radością.

Aktorka skupiła się teraz na przygotowaniach do pierwszych świąt Wielkanocnych małego Vincenta. Dumna mama pozowała z uśmiechem na ustach tuż obok leżącego malucha. W dłoni trzymała podstawkę na jajka, na której ułożyła kolorową pisankę. To także okazja do tego, by podejrzeć, jak się urządziła. Tuż za nią stoi okrągłe, białe łóżeczko, z baldachimem oraz karuzelą, z której zwisają miękkie chmurki oraz lamy lub alpaki.

W piątkową noc wraz z mamą zabrała się za przygotowywanie pisanek. Pani Małgorzata od razu zakasała rękawy do pracy i stworzyła prawdziwe arcydzieła sztuki. Poręczną frezarką wycięła w skorupkach finezyjne wzory, na których widok można zaniemówić z wrażenia. Gdy wszystkie ozdobiła, posmarowała je oliwką, by się błyszczały.

Pisanki przygotowane przez mamę Joanny znajdziecie w galerii poniżej. Prawda, że piękne?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Przepisy wielkanocne gwiazd - fot. Instagram

Wielkanoc 2022. Magda Gessler, Anna Lewandowska, Dorota Gardias… Gwiazdy zdradzają przepisy na dania wielkanocne

[VIDEO] Finlandia z humorem odpowiada na rosyjskie groźby. Wysłali „jednostkę specjalną” na granicę