w

Joanna Opozda pokazała, jak jej piesek przyjął Vincenta w domu. Przeuroczy widok!

Joanna Opozda
Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała, jak jej piesek zareagował na nowego domownika. Vincent już od pierwszych dni życia ma prawdziwego przyjaciela.

Joanna Opozda jeszcze przed ukończeniem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie zaczęła pracować jako aktorka. Największą popularność zdobyła dzięki roli Jowity Kaczmarek w serialu Pierwsza miłość.

Najgłośniej zrobiło się o niej jednak dzięki związkowi z Antkiem Królikowskim. Zakochani już na początku znajomości zdobyli grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzili ich dalsze losy. Chętnie pokazywali się razem na imprezach branżowych oraz udostępniali w sieci wspólne zdjęcia. Niestety z czasem przestało im się układać, w związku z czym podjęli decyzję o rozstaniu. Przerwa jednak nie trwała długo, ponieważ postanowili dać sobie drugą szansę. W sierpniu 2021 roku wzięli ślub, a kilka tygodni później poinformowali, że zostaną rodzicami.

Dwa tygodnie temu ich pierwszy syn, Vincent, przyszedł na świat. Krótko po tym media obiegła wieść o rozstaniu jego rodziców. Informator Pudelka przekazał, że aktor związał się z inną kobietą.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – mówiło źródło tabloidu

Królikowski wyprowadził się z ich mieszkania, które aktorka obecnie zajmuje z synkiem i swoim ukochanym psem.

Joanna Opozda pokazała, jak jej pies zareagował na dziecko

Opozda jest właścicielką suczki rasy pomeranian o imieniu Marilyn, która jest jej wieloletnią kompanką, na której nigdy się nie zawiodła. Czworonóg już podczas pierwszego spotkania skradł jej serce i jak przyznaje, odczuwa jej emocje.

Wielu świeżo upieczonych rodziców ma poważne wątpliwości co do tego, jak ich pies zareaguje na pojawienie się dziecka w domu. W przypadku Joanny wyszło to bardzo naturalnie. Wszystko wskazuje na to, że Marilyn przelała miłość do swojej właścicielki także na Vincenta.

Aktorka w czwartkowy poranek udostępniła na Instastory nagranie, na którym pokazała, jak jej pupil reaguje na chłopca. Suczka wskakuje na kanapę i z zainteresowaniem zagląda do wózka, w którym leży maluch. Robi to bardzo delikatnie, tak by go nie obudzić, ani nie przestraszyć.

W poniższej galerii możecie zobaczyć dowód na to, że Marilyn wręcz zakochała się w Vinim.

A jak wasze psiaki zareagowały na malucha?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Paulina Krupińska, Sonia Bohosiewicz, Wołodymyr Zełenski

Polskie gwiazdy zabawiają się na Instagramie z prezydentem Zełenskim. Przegięcie?

Czechy

Czesi chcą potraktować symbol „Z” jak swastykę. Za jego używanie grozić będzie surowa kara