w

[WIDEO] Malutka dziewczynka z objętego wojną Dniepru zaśpiewała w szpitalu hymn Ukrainy. Medycy z trudem powstrzymywali łzy

Mała dziewczynka zaśpiewała hymn Ukrainy w szpitalu - fot. screenshot Twitter @Gerashchenko_en
Mała dziewczynka zaśpiewała hymn Ukrainy w szpitalu - fot. screenshot Twitter @Gerashchenko_en

Wojna w Ukrainie zbiera swoje krwawe żniwo. Najbardziej cierpią maluchy, które z dnia na dzień straciły normalne dzieciństwo. W sieci pojawiło się nagranie, na którym urocza dziewczynka odśpiewała hymn Ukrainy w czasie, gdy medycy zakładali na jej nogę gips. Wszyscy z trudem powstrzymywali łzy.

Nagranie, które udostępnił na Twitterze Anton Heraszczenko, doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy, porusza do głębi serca. Kilkuletnia urocza blondyneczka trafiła do szpitala z kontuzjowaną nogą. W czasie, gdy medycy zakładali jej gips, zrobiła coś, co chwyciło wszystkich za serce.

Kilkuletnia dziewczynka zaśpiewała w szpitalu hymn Ukrainy

Autorem wideo jest reżyser Viktor Paszula, który mieszka w Dnieprze. Miasto to w ostatnim czasie atakowane jest przez rosyjskie wojska. Widać na nim, jak pielęgniarki bądź lekarki zakładają uroczej, kilkuletniej dziewczynce gips na lewą nogę. Mimo tego, że z pewnością doskwiera jej ból, na jej twarzy wciąż maluje się piękny, promienny uśmiech. Nie wiadomo kiedy i w jaki sposób odniosła obrażenia.

Wiadomo jednak, że jest niezwykle utalentowana wokalnie i na jak tak młody wiek, doskonale zna ukraiński hymn, który odśpiewała. Nagranie cieszy się bardzo dużą popularnością w sieci. Dotychczas odtworzono je blisko 200 tysięcy razy.

Internauci w komentarzach nie szczędzą małej wokalistce pochwał.

  • Dzielny mały aniołek.
  • Wygląda, jak urodzona wojowniczka! Śmiała dziewczynka.
  • Wspaniała dusza.
  • Mała Bohaterka.
  • Niech Bóg Cię błogosławi.
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ojciec porzucił swoje dzieci w lesie. Ich płacz usłyszał policjant

29-latka zdała 150 egzaminów na prawo jazdy. Teraz została skazana. „Naraziła niewinnych użytkowników dróg na ryzyko”