w

HahaHaha

[VIDEO] 12-latek z bronią w ręku napadł na stację benzynową. „Ty tak na poważnie?” Wtedy wystrzelił

fot. Facebook screenshot

Nic nie wskazywało na to, że na stacji benzynowej zaraz dojdzie do napadu. Wszystko zmieniło się, gdy stojący w kolejce 12-letni chłopiec wyciągnął pistolet podczas podchodzenia do lady. „Wrzucaj pieniądze do torby! – usłyszała ekspedientka.

Do zdarzenia doszło na stacji benzynowej w mieście Hartford w amerykańskim stanie Michigan. 1 czerwca do budynku wszedł 12-letni chłopiec, który najpierw niepozornie czekał na swoją kolej, a następnie przeprowadził napad z bronią w ręku.

Nastolatek niespodziewanie wyciągnął pistolet i wycelował w ekspedientkę. Chłopak zażądał, aby do jego torby zostały wrzucone pieniądze trzymane w kasie stacji benzynowej. Kobieta za ladą najpierw nie potrafiła uwierzyć, że 12-latek naprawdę chce obrabować stacje.

Czy ty tak na poważnie?” – dopytywała pracowniczka.

W odpowiedzi nastolatek wystrzelił w sufit, upewniając kobietę, że to wcale nie są żarty. Rabuś otrzymał pieniądze i uciekł ze stacji, lecz chwilę później został złapany przez policję wraz z 5 tysiącami kradzionych dolarów.

„Nie zrobił tego dla pieniędzy”

Sprawcą okazał się 12-letni chłopiec, który ukradł pistolet z sejfu ojca. Nastolatek miał przed napadem przedstawić swoje plany kolegom ze szkoły i dopytywać się, która stacja w okolicy jest najsłabiej zabezpieczona.

Chłopak usłyszał aż sześć zarzutów, w tym napadu z bronią w ręku oraz wystrzału z broni palnej w budynku. 12-latek podczas przesłuchania powiedział, że „nie zrobił tego dla pieniędzy”.

12-latek opowiadał koledze z klasy o planach dotyczących napadu z bronią na stację benzynową, jednak jego znajomy nie sądził, że mówi poważnie” – poinformował Michael Prince, porucznik policji w Hartford.

Nagranie możecie oglądnąć poniżej

Źródło: Facebook – Moor Info ; Policja w Hartford

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Rosyjski generał zginął podczas walk w Donbasie. Wiadomo, co robił na froncie

20-latek wpadł na jeździe po alkoholu. Przyjechała odebrać go mama – również pijana