w

Ujawniono pierwsze szczegóły pogrzebu Cezarego Olszewskiego. Będzie trwał DWA DNI

Kiedy odbędzie się pogrzeb Cezarego Olszewskiego? - fot. AKPA
Kiedy odbędzie się pogrzeb Cezarego Olszewskiego? - fot. AKPA

Cezary Olszewski zmarł nieoczekiwanie 28 października. Informacja o śmierci 42-letniego tancerza wstrząsnęła opinią publiczną. Teraz wyciekły szczegóły ceremonii pogrzebowej. Potrwa dwa dni.

Nie żyje Cezary Olszewski. Tancerz znany widzom z programu Taniec z gwiazdami odszedł nieoczekiwanie, mając zaledwie 42 lata. Informację jako pierwszy przekazał jeden z lokalnych, ostrołęckich, portali. Ciało mężczyzny znaleziono w jednym z tamtejszych hoteli.

Odnotowaliśmy zgon 42-letniego mężczyzny w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny — powiedział portalowi moja-ostroleka.pl kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Niedługo po tym głos zabrała Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, Elżbieta Edyta Łukasiewicz, która wyjaśniła, że obecnie toczy się postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Z kolei prawdopodobną przyczyną zgonu 42-latka był udar mózgu.

Natomiast ustalono, że zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami, odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok. Aktualnie w sprawie wykonywane są czynności procesowe, m. in. zabezpieczany jest hotelowy monitoring — przekazała Plejadzie.

Teraz pojawiła się informacja, kiedy i gdzie odbędzie się ostatniego pożegnanie Olszewskiego.

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Cezarego Olszewskiego?

Pogrzeb Cezarego Olszewskiego odbędzie się w sobotę 4 listopada w Ostrołęce. W piątek 3 listopada o godzinie 18:00 rodzina wraz z przyjaciółmi odmówi różaniec w jego intencji.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w Kościele pw. Św. Antoniego (Klasztor) dnia 4.11.2023 r. o godz. 14.00. Po nabożeństwie żałobnym trumna z ciałem zostanie pochowana na cmentarzu parafialnym w Ostrołęce. O pogrzebie zawiadamia pogrążona w smutku rodzina. Różaniec: piątek godz. 18.00, sobota 12.45 – napisano w nekrologu.

Tancerza pożegnało kilka gwiazd, w tym Dorota Zawadzka, z którą miał okazję tańczyć w programie. W piękny sposób upamiętnił go również Marcin Mroczek, który jak wyjaśnił, przyjaźnił się z nim.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jacek Braciak, Konrad Braciak - fot. Kurnikowski/AKPA, screenshot YouTube @7metrowpodziemia

Transpłciowy syn Jacka Braciaka o usunięciu piersi. Potrzeba była tak silna, że marzył o tym, by usłyszeć, że ma RAKA

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel wytatuował inicjały nowej partnerki, ale na tym nie koniec. W nocy pochwalił się drugą dziarą! Piękny gest?