w

SuperSuper

Nie żyje Cezary Olszewski. Tancerz z programu „Taniec z gwiazdami” miał 42 lata. W siódmej edycji wytańczył z Magdaleną Walach Kryształową Kulę

Nie żyje Cezary Olszewski - fot. AKPA
Nie żyje Cezary Olszewski - fot. AKPA

Przerażające wieści obiegły media. Nie żyje Cezary Olszewski, tancerz znany z Tańca z gwiazdami. Miał zaledwie 42 lata. Prasa podaje szokujące szczegóły na temat jego śmierci.

Nie żyje Cezary Olszewski. Tancerz, który w przeszłości przez kilka edycji prowadził na parkiecie Tańca z gwiazdami panie świetnie znane ze świata show-biznesu, odszedł, mając zaledwie 42 lata. Jak podają media, jego zwłoki znaleziono w jednym z hoteli w Ostrołęce, a te zaskakujące wieści potwierdziło już kilka źródeł:

Informację o śmierci tancerza potwierdziliśmy w kilku źródłach — czytamy na łamach portalu eostroleka.pl.

Na miejscu zdarzenia mają pracować policjanci pod nadzorem prokuratura. Na tę chwilę nieznana jest przyczyna śmierci.

Odnotowaliśmy zgon 42-letniego mężczyzny w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny — powiedział portalowi moja-ostroleka.pl kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Z kolei jak udało się ustalić Faktowi, dramat rozegrał się o godzinie 9:45, gdy policja otrzymała informację o znalezieniu zwłok mężczyzny.

Zobacz także: Cezary Olszewski z „Tańca z gwiazdami” nie żyje. Prokuratura podała prawdopodobną przyczynę śmierci tancerza

Cezary Olszewski, Magdalena Walach - fot. AKPA
Cezary Olszewski, Magdalena Walach – fot. AKPA

Kim był Cezary Olszewski?

Cezary Olszewski urodził się 17 lipca 1981 roku w Ostrołęce. Ukończył tamtejsze Technikum Elektromechaniczne oraz Wyższą Szkołę Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. W międzyczasie kształcił się również na Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i turystyki w Pruszkowie oraz zdobył dyplom uprawniający go do bycia instruktorem sportu ze specjalizacją taniec sportowy.

 Anna Wendzikowska, Cezary Olszewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
Anna Wendzikowska, Cezary Olszewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Tańcem zainteresował się już jako dziecko. Gdy był w czwartej klasie podstawówki, zaczął uczęszczać do klasy o profilu akrobatyczno-tanecznym. Wraz z wiekiem zaczął zdobywać kolejne tytuły i nagrody, ściągając na siebie uwagę producentów Tańca z gwiazdami. Na początku współpracował jako konsultant choreografii, a później zaczął prowadzić gwiazdy. Wraz z Magdaleną Walach w 2008 roku wygrał siódmą edycję programu. Na parkiecie można go było zobaczyć również w parze z Anną Popek, Anną Nowak, Grażyną Wolszczak i Dorotą Zawadzką.

Miał okazję zagrać również w serialach Twarzą w twarz, Pitbull i M jak miłość.

Cezary Olszewski, Grażyna Wolszczak SK: , , fot. Kurnikowski/AKPA
Cezary Olszewski, Grażyna Wolszczak SK: , , fot. Kurnikowski/AKPA
Dorota Zawadzka, Cezary Olszewski, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA
Dorota Zawadzka, Cezary Olszewski, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA
Anna Popek, Cezary Olszewski SK: , , fot. Kurnikowski/AKPA
Anna Popek, Cezary Olszewski SK: , , fot. Kurnikowski/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Matthew Perry nie żyje, Przyjaciele - fot. Instagram @mattyperry4, AKPA

Rodzina i sąsiad komentują nagłą śmierć Matthew Perry’ego. Władze LA ujawniają wyniki sekcji zwłok. Co było przyczyną zgonu?

Michał Wiśniewski - fot. AKPA

Michał Wiśniewski usłyszał wyrok. Wkrótce może TRAFIĆ ZA KRATKI. Grozi mu wysoka kara i kilkanaście miesięcy w więzieniu