w

Tragiczna śmierć 22-letniego piłkarza. Daniel został zamordowany maczetą, bo agresor się pomylił

fot. Facebook

Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie) zastosował areszt tymczasowy wobec Bartłomieja G. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo 22-letniego piłkarza klubu Bielawianka Bielawa, Daniela Chmielewskiego. Zdaniem śledczych, napastnik pomylił Daniela z osobą, z którą był w konflikcie.

„Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że dziś w nocy odszedł Daniel Chmielewski. Jeszcze całkiem niedawno cieszyliśmy się z każdej jego bramki, którą zdobywał w naszych barwach. Dziś niespodziewanie przyszło nam pożegnać jednego z nas. Rodzinie Daniela składamy wyrazy najgłębszego współczucia” – poinformował 7 sierpnia klub Bielawianki Bielawa w mediach społecznościowych.

Zadał cios maczetą prosto w serce

Do tragicznego zdarzenia doszło w Bielawie na Dolnym Śląsku około godziny 3 nad ranem. Zastępca prokuratora rejonowego w Dzierżoniowie Emil Wojtyra przekazał, że podejrzany o zabójstwo to zamieszkały w Bielawie 26-letni Bartłomiej G., który skonfliktowany był z mężczyzną, który niepochlebnie wypowiedział się o nim podczas rozmowy telefonicznej.

Podejrzany postanowił rozprawić się ze źle mówiącym o nim mężczyzną, więc wziął maczetę i pojechał na miejsce, gdzie spodziewał się go spotkać. Doszło jednak do fatalnej pomyłki.

„Na swojej drodze spotkał trzech młodych mężczyzn, którzy świętowali na świeżym powietrzu urodziny jednego z nich. Wszystko wskazuje na to, że Bartłomiej G. zadał cios maczetą w serce 22-letniemu mężczyźnie, myśląc, że to poszukiwana przez niego osoba” – powiedział prokurator.

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, ale życia 22- latka nie udało się uratować. O śmierci Daniela za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował klub piłkarski Bielawianka Bielawa, którego był zawodnikiem.

Bartłomiej G. niedawno wyszedł z więzienia

Według najnowszych informacji Bartłomiej G. nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. 26-letni mężczyzna niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiedział cztery lata za handel narkotykami.

Zastępca prokuratora rejonowego w Dzierżoniowie Emil Wojtyra poinformował, że Sąd Rejonowy pozytywnie rozpatrzył wniosek prokuratury i zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Źródło: PAP ; Facebook ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @MARTINOPHUC

Kompletnie pijany ksiądz odprawiał mszę w Białymstoku! Ochrzcił malutkie dziecko, słaniając się na nogach. „Nie potrafił trafić z komunią w usta”

Quiz o starych przebojach - fot. Pexels @Expect Best

[QUIZ] Jak dobrze znasz teksty największych polskich przebojów?