w

Tom Jones nie żyje. Znany autor musicali miał 95 lat

Tom Jones - fot. Youtube @jonesandschmidt2898
Tom Jones - fot. Youtube @jonesandschmidt2898

Twórca znanych musicali Tom Jones nie żyje. Odszedł po długiej chorobie.

Tom Jones był współautorem spektaklu The Fanstasticks, który opowiadał o dwóch sąsiadujących ojcach udających kłótnię, aby oszukać swoje dzieci, Luisę i Matta, do zakochania się. Musical stworzony wspólnie z Harveyem Schmidtem uznaje się za najczęściej odtwarzany spektakl muzyczny w historii. Był wystawiany na Broadwayu przez 42 lata.

Tom Jones nie żyje

W poniedziałek w sieci pojawiła się przykra informacja o śmierci znanego artysty. Jones zmarł 11 sierpnia 2023 roku w swoim domu w Sharon w stanie Connecticut. Od dłuższego czasu zmagał się z nowotworem. O śmierci muzyka poinformował jego syn Michael. Bliscy i znajomi rodziny Jones pożegnali go w mediach społecznościowych.

Informacja o śmierci Toma Jonesa wywołała spore zamieszanie w Internecie, ponieważ tak samo nazywa się walijski piosenkarz i trener The Voice UK. Sprawa szybko została jednak sprostowana i wyjaśniona.

Dla jasności, ten Tom Jones nie zmarł. Tom Jones, który zmarł, jest autorem książek i twórcą The Fantasticks – wyjaśnił jeden z internautów na Twitterze, załączając zdjęcie Brytyjczyka.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Julia von Stein - fot. Instagram @julia_von_stein

Julia von Stein z „Królowych Życia” tłumaczy się z awantury w fast foodzie. „Kiedy ktoś zostaje wyprowadzony z równowagi, to po prostu jest ciężko”

Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears opublikowała szokujące nagranie. Tańczy na rurze w bikini. Fani są zaniepokojeni