w

Britney Spears opublikowała szokujące nagranie. Tańczy na rurze w bikini. Fani są zaniepokojeni

Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears
Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears

Na TikToku i Instagramie księżniczki popu często pojawiają się odważne nagrania, ale to najnowsze pobija wszystkie. Fani są zmartwieni stanem idolki. Czy wszystko u niej w porządku?

Britney Spears nazywana jest „księżniczką popu” ze względu na swoje ogromne osiągnięcia muzyczne. Ma na swoim koncie mnóstwo hitów, które pomimo upływu lat nadal są uwielbiane. Jej nazwisko było znane na całym świecie przez to, że każdy jej album odnosił wielki sukces.

Niestety, wokalistka znalazła się również w centrum zainteresowania z powodu swoich problemów osobistych i prawnych. W 2007 roku szereg zachowań celebrytki wzbudził podejrzenia co do jej stanu psychicznego. W rezultacie ojciec artystki objął kontrolę nad jej życiem osobistym i finansami. Ta decyzja sądu odbiła się szerokim echem na całym świecie, prowadząc do powstania ruchu „Free Britney”. Fani domagali się „uwolnienia” swojej idolki. Dopiero w 2021 roku sąd w Los Angeles zdecydował zatrzymać kuratelę.

Britney Spears tańczy na rurze w bikini

Chociaż wielbiciele artystki bardzo chcieliby zobaczyć ją szczęśliwą, uwolnienie jej spod kontroli ojca nie jest końcem jej problemów. Piosenkarka regularnie publikuje nagrania na Instagramie i TikToku, na których demonstruje swoją niezależność. Fani niepokoją się tymi treściami.

Na większości filmików gwiazda występuje w bikini, a jej ruchy niczym nie przypominają tych ze sceny. Ma też mocny makijaż, a jej uśmiech nie wygląda na szczery. Pod nagraniami wyłączona jest możliwość komentowania.

Mimo, że artystka zdążyła już przyzwyczaić swoich obserwatorów do tego, co publikuje, najnowszy filmik wzbudził dużo mieszanych emocji. Gwiazda popu ubrana w skąpe bikini, ociera się o rurę i wygina przy niej w dziwnym tańcu, który niczym nie przypomina artystycznego pole dance. W końcu skacze na rurę z rozkraczonymi nogami. Wokół platformy widnieją lustra, prezentujące odbicia gwiazdy z każdej strony.

Mam tę rurę od dwóch dni, a dopiero zeszłej nocy byłam na niej pierwszy raz – głosi opis pod nagraniem.

Po zobaczenia tego tańca w sieci wywiązała się dyskusja. Fani martwią się o stan psychiczny celebrytki.

Czy Britney Spears daje powód do zmartwień?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Tom Jones - fot. Youtube @jonesandschmidt2898

Tom Jones nie żyje. Znany autor musicali miał 95 lat

Adrianna Krysian - fot. Instagram @adrianna.krysian @kamil_szymczak

Znana tiktokerka Adrianna Krysian wyszła za mąż! Ślub jak z bajki (ZDJĘCIA)