w

Syn Edyty Górniak nagrał kolejny singiel. Tym razem śpiewa, że jest „pier**lonym dżentelmenem”. Wspomniał o rodzinnym domu

Allan Krupa nagrał nowy singiel - fot. Instagram @ensosynu
Allan Krupa nagrał nowy singiel - fot. Instagram @ensosynu

Syn Edyty Górniak, Allan Krupa ruszył na podbój polskiej sceny muzycznej. Pierwszy singiel przypadł do gustu wielu słuchaczom, a jak drugi? Niektóre wersy nie spodobają się diwie.

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Karierę zaczęła robić już jako nastolatka. Wraz z Systemem B. zadebiutowała na scenie w wieku 14 lat. Cztery lata później zaczęła odnosić pierwsze sukcesy, a jednym z nich jest wyróżnienie na koncercie Debiuty, który odbył się podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Z czasem coraz częściej zaczęła pojawiać się na scenie, zyskując przy tym ogromne grono fanów.

Wokalistka od lat samotnie wychowuje jedynego syna, Allana Krupę, który postanowił iść w jej ślady. Nie podszedł do matury, ponieważ chciał skupić się na odnoszeniu sukcesów zawodowych. Z okazji 18. urodzin, w ramach prezentu matka sfinansowała mu nagranie debiutanckiego singla. Młody raper posługuje się pseudonimem Enso i już ma na swoim koncie spory sukces. Utwór Lambada został odtworzony na YouTube ponad pół miliona razy. Po kilkumiesięcznej przerwie na platformie streamingowej ukazała się kolejna piosenka. Czy dzięki niej wypłynie na szerokie wody?

Syn Edyty Górniak nagrał drugi utwór

Allan nie rezygnuje z marzeń o karierze i intensywnie pracuje nad kolejnymi singlami. Trzeba przyznać, że ma bardzo dobre tempo, ponieważ od premiery pierwszego minęły zaledwie trzy miesiące.

Utwór Dżentelmen pojawił się na YouTube zaledwie dwa dni temu, jednak już teraz został odtworzony 45 tysięcy razy. Krupa nagrał go wraz z Nerwusem. Tym razem rapuje o tym, że jest pier**lonym dżentelmenem, który nie może narzekać na brak gotówki oraz powodzenie u kobiet.

Mam taką klasę jak pierwsza litera mojego imienia

Pomimo tego stary młody gówniarz się nie zmienia

Jak wojownik lecę szarżą, mogłem wrócić na tarczy

No a wróciłem tu z tarczą […].

Potem przychodzi do mnie ładna pani

Chyba stylistka, chce mnie ubrać, a z wyglądu Gwen Stefani 

Przyniosła szaty Prada i Armani […]

Jestem pier*olonym dżentelmenem

Mój pałac pachnie marmurem i chlebem

Jej oczy pokazują grzechów siedem

Ona mówi, że chce, a ja mówię nie, bo jestem

Jego kolega natomiast wspomniał o tym, że miał romans z pewną kobietą, dzięki któremu pisałyby o nim tabloidy, jednak nie zdecydował się zdradzić jej imienia i nazwiska.

[…] Dziś piszę track, o którym jutro pewnie będę czytał

Nie powiem głośno z kim tańczyłem do Malika

Chociaż mielibyśmy wtedy pierwsze miejsce w tabloidach

Ale jestem pie*dolonym dżentelmenem […].

Poniżej możecie wysłuchać utworu.

Myślicie, że Allan Krupa odniesie sukces na miarę Edyty Górniak?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Złodziej chciał nastraszyć ochroniarza bronią - fot. Policja Lubin

Akcja rodem z amerykańskiego kina akcji. Najpierw ukradł cały koszyk zakupów w Biedronce, a potem groził ochroniarzowi bronią

Chciał dać kierowcy nauczkę - fot. screenshot TikTok @piracipolskiedrogi

[WIDEO] Zablokował dwa pasy i wyskoczył z ciężarówki, by dać kierowcy nauczkę. Karma wróciła błyskawicznie