w

SuperSuper HahaHaha

[WIDEO] Zablokował dwa pasy i wyskoczył z ciężarówki, by dać kierowcy nauczkę. Karma wróciła błyskawicznie

Chciał dać kierowcy nauczkę - fot. screenshot TikTok @piracipolskiedrogi
Chciał dać kierowcy nauczkę - fot. screenshot TikTok @piracipolskiedrogi

Jedni ignorują to, co dzieje się na drodze i udają, że nic się nie stało. Innym wystarczy niewielki impuls do tego, by się odpalić i od razu przejść do czynów. Ten kierowca TIR-a zapłacił wysoką cenę za swoją porywczość.

Filmiki, na których zarejestrowano nietypowe, często groźne zdarzenia na drodze cieszą się w sieci sporą popularnością. Nie tylko bawią, ale i edukują, że często wystarczy chwila nieuwagi, bądź nieznajomość przepisów ruchu drogowego, by doszło do tragedii.

Niestety, ale w Internecie pojawia się coraz więcej nagrań, na których doskonale widać, że wielu kierujących ma skłonności do stosowania przemocy. Najlepszym tego przykładem jest m.in. wideo, na którym widać, jak kierowca TIR-a znokautował właściciela mercedesa, czy też atak z pałką w ręku na nieoznakowany radiowóz. Nagranie, które chcemy wam dzisiaj pokazać, z pewnością rozbawi was do łez.

Wstrzymał ruch, by ukarać kierowcę. Szybko tego pożałował

Kamerki w samochodach często nagrywają nietypowe sytuacje na drogach. Ten kierowca miał niebywałe szczęście, ponieważ udało mu się zarejestrować, jak kierowca z TIR-a blokuje dwa pasy, a następnie wyskakuje z pojazdu, by dać nauczkę jadącemu osobówką.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pojazdem podróżowali… policjanci. Gdy nabuzowany TIR-owiec zaczął zbliżać się do maski, funkcjonariusze włączyli niebieskie światła. O ucieczce nie było mowy. Koniecznie zobaczcie poniższe nagranie.

@piracipolskiedrogi #szeryfdrogowy #kierowcazawodowy #policja #nieoznakowani #niespodzianka #karma #karmainstant #blokowaniepasa #piracipolskiedrogi #polskiedrogi #uwagapirat ♬ Oh No – Kreepa
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Allan Krupa nagrał nowy singiel - fot. Instagram @ensosynu

Syn Edyty Górniak nagrał kolejny singiel. Tym razem śpiewa, że jest „pier**lonym dżentelmenem”. Wspomniał o rodzinnym domu

17-latek utopił się podczas obozu - fot. screenshot Facebook @OSP Opoczno

17-latek zaginął na obozie survivalowym. Tragiczny finał poszukiwań nad Zalewem Sulejowskim