w , ,

SuperSuper

Syn Danuty Holeckiej korzystał z inkubatora WOŚP. Tak prezenterka TVP dziękowała Owsiakowi na wizji [VIDEO]

fot. YouTube & Instagram screenshot

Danuta Holecka to chyba najsłynniejsza dziennikarka TVP. Od kilku lat Telewizja Polska działa na niekorzyść Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, i nie wspiera fundacji. Głośno było między innymi o przypadkach zamazywania słynnych czerwonych serduszek w emitowanych materiałach. A co o WOŚP mówi Holecka w archiwalnym nagraniu?

W niedzielę 30 stycznia odbył się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku akcja odbywała się pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Od pewnego czasu w środowisku rządowym można obserwować niechęć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Telewizja publiczna odwróciła się od akcji Jurka Owsiaka pięć lat temu, i od tego czasu nie wspomina, lub wyraża się krytycznie o głośnym wydarzeniu.

W tym roku stacja zrobiła jednak wyjątek i w programie „Serwis info weekend” z godziny 15:00 dziennikarze pokazali krótki materiał z działania wolontariuszy. Na krótką wzmiankę o akcji Jerzego Owsiaka znalazło się też miejsce w głównym wydaniu „Wiadomości”:

Około 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze na wsparcie oddziału okulistyki dziecięcej” – mówił prezenter Michał Adamczyk

Danuta Holecka dziękowała Owsiakowi

Po sieci, jak co roku w tym okresie, krąży osłupiające nagranie z sytuacji, która miała miejsce na antenie TVP kilka lat temu. W tym czasie telewizja publiczna wspierała jeszcze WOŚP, a Danuta Holecka postanowiła osobiście podziękować Owsiakowi na wizji.

Okazuje się, że syn Danuty Holeckiej korzystał ze sprzętu oznaczonego właśnie serduszkiem WOŚP-u. Holecka, która pełni funkcję kierowniczki redakcji „Wiadomości”, podziękowała za Owsiakowi za ratowanie ludzkich istnień.

Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie urządzenia i do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze doposażonego, z serduszkiem WOŚP – i za to bardzo dziękuję. Uratowaliście wiele istnień. To chyba musi być ogromna satysfakcja” – mówiła wzruszona.

Co sądzicie o zachowaniu TVP?

Źródło: YouTube – popmart32

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

  1. Pani Holecka może sobie do Owsiaka zadzwonić i mu osobiście podziękować , w pracy należy sie zachowywać profesjonalnie, nie obchodzą mnie sprawy rodzinne tej kobiety a wydarzenia z kraju i ze świata.

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

WOŚP pod ostrzałem krytyki. Wszystko przez pokaz fajerwerków. Przesada?

Godlewska sprzed operacji plastycznych. Tak wyglądała jako nastolatka [ZDJĘCIA]