w

SuperSuper

Stand-uperka żoną Rafała Mroczka? To Ci heca!

Fot. Rafał Mroczek / Instagram

Każdy, kto choć trochę interesuje się polskim stand-up’em zapewne doskonale wie, kim jest Magda Kubicka. Niedawno zdobyła się na odważne wyznanie.

Stand-up w Polsce przeżywa prawdziwy boom. Scena kabaretowa schowała się w cieniu pod kątem popularności, a co za tym idzie, wielu kabareciarzy postanowiło przerzucić się właśnie na tę rozkwitającą formę rozbawiania publiczności.

Wśród osób, które porzuciły kabaret na rzecz stand-up’u możemy wymienić Abelarda Gizę, który w przeszłości był założycielem i jednocześnie członkiem kabaretu „Limo”. Na taki sam ruch zdecydowała się Magda Kubicka, która opuściła szeregi „Nomen Omen” i zaczęła działać na własną rękę.

W 2018 została finalistką uznanych festiwali komediowych PaKi w Krakowie i Famy we Wrocławiu. Na największym festiwalu SZPAK w Szczecinie wywalczyła pierwsze miejsce. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w swoim fachu.

Kubicka żoną Rafała Mroczka?

Jakiś czas temu Magda na swoim Instagramowym profilu oświadczyła, że gdyby Rafał Mroczek, który jest jej ulubionym aktorem, poprosił ją o rękę, to by się zgodziła! Napisała: – Dla Rafała Mroczka wszystko.

Co ciekawe, relacja ta trafiła również do Rafała! Ten postanowił udostępnić ją na swoim profilu i odpisał, dorzucając buziaczka w kierunku Magdy.

I ja o tym dowiaduję się ostatni? 😘

Pasowaliby do siebie żartownisie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Katarzyna Cichopek na wylocie z TVP? Ma konkretnych obrońców!

Magdalena Stępień UDERZA w zachowanie Jakuba Rzeźniczaka i otwiera się na temat rozstania: „Do dziś nie pozbierałam się po tym, jak zostałam potraktowana”