w

Rafał Mroczek ma nową partnerkę?! To aktorka dobrze znana z „M jak miłość”

Rafał Mroczek
Rafał Mroczek

Rafał Mroczek długo szukał szczęścia w miłości, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że jego serce jest ponownie zajęte. Fani M jak miłość dobrze znają jego wybrankę.

Rafał Mroczek to aktor niezawodowy, który największą popularność zyskał dzięki roli Pawła Zduńskiego w M jak miłość. Z serialem związany jest od samego początku. Miał okazję zagrać też w Pierwszej miłości. Od najmłodszych lat interesował go taniec. Jako chłopiec był członkiem zespołu Caro Dance. W dorosłym życiu miał okazję wykorzystać swój talent w 3. edycji Tańca z gwiazdami. W parze z Anetą Piotrowską wytańczył pierwsze miejsce.

Mimo że aktor nie może narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej, jak dotąd nie miał szczęścia w miłości. W przeszłości związany był z Joanną Skrzyszewską, z którą doczekał się córki, Zofii. Para rozstała się w 2019 roku i jeszcze do niedawna Rafał był singlem.

Rafał Mroczek jest z Joanną Kuberską?

Mroczek niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak wszystko wskazywało na to, że przez ostatnie trzy lata był sam. Kilka dni temu fotoreporterzy przyłapali go podczas spotkania z Joanną Kuberską. Para nie szczędziła sobie czułych gestów, a na ich twarzach cały czas malował się uśmiech. Super Express zdradził, że wyglądali na bardzo zakochanych.

Ostatnio spędzili miły wieczór w jednym z modnych barów w stolicy, w którym nie tylko można napić się drinka, ale również posłuchać jazzu. Wyglądali na bardzo zakochanych. Czule spoglądali sobie w oczy i przytulali się do siebie. Widać, że dobrze czują się ze sobą. Tworzą naprawdę uroczą parę. Ze zdjęć na Instagramie wynika też, że niedawno w tym samym czasie byli również w górach — podawał dziennik.

Powoli wszystko zaczyna się składać w jedną całość. Choć Joanna i Paweł nie zdecydowali się wrzucić do sieci wspólnych zdjęć, na ich profilach w tym samym czasie zaczęły ukazywać się kadry z wypadu na narty. On w lokalizacji wpisywał Wysokie Tatry, ona Nowy Targ.

Aktorka nie przeszła obojętnie obok doniesień prasy. Po kilku godzinach od udostępnienia informacji o jej związku z Rafałem wydała oświadczenie, w którym wszystkiemu zaprzeczyła.

Szanowni państwo, zastanawiałam się, czy komentować to, co dziś przeczytałam na swój temat. I zajęło mi to niecałą minutę. Większych bzdur i plotek, wyssanych z palca, nieocierających się nawet o gram prawdy w życiu nie widziałam!

Po pierwsze, nie widzę potrzeby dzielenia się swoim życiem prywatnym z nikim, kto nie jest mi bliski. Po drugie, tworzenie historii popartych wodzami fantazji (kiepskiej!) jest tylko chęcią wzbudzenia sensacji, niczym więcej. A po trzecie, »uprzejmie«proszę o niepodpisywanie moim imieniem i nazwiskiem osoby, którą nie jestem. I na koniec, niech autor lub autorka tej historii, podpisze się swoim nazwiskiem, skoro uważa to za zabawne – napisała.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Kim jest Joanna Kuberska?

Joanna to aktorka urodzona w 1992 roku w Nowym Targu. Zanim jeszcze ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, rozpoczęła pracę na planie M jak miłość, w którym wcieliła się w postać Julii Kryszak. Bohaterka ta przez pewien czas miała płomienny romans z Pawłem Zduńskim, który próbował odnaleźć się po rozstaniu z byłą żoną, Alą. Choć tworzyli piękną parę, musieli się rozstać, ponieważ on nie był gotów na poważny związek.

Nie można wykluczyć, że nie tylko na szklanym ekranie, ale i w życiu prywatnym połączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska nie zdecydowała się przyjąć nazwiska męża po ślubie. Miała ku temu istotny powód

Prezenter TVN ma raka

Prezenter TVN poinformował, że ma raka. „Rozpocząłem dość brutalną walkę”. W jakim jest stanie?