w

HahaHaha SuperSuper

Rozenek chce zaprosić byłego męża na wigilię! „Jest zawsze bardzo mile widziany u nas w domu”

fot. Małgorzata Majdan-Rozenek i Jacek Rozenek / YouTube screenshot

Małgorzata Rozenek w rozmowie z „Pudelkiem” wypowiedziała się o swoim byłem mężu – Jacku Rozenku. Skierowała w jego stronę ciepłe słowa: -„Jest zawsze bardzo mile widziany u nas w domu, a już na pewno przy wigilijnym stole”.

W tym roku rodzina Majdanów zasiądzie do wigilijnej kolacji już 14 grudnia. Przyśpieszenie uroczystości spowodował planowany świąteczny wyjazd rodziny do Azji. Małgorzata Rozenek postanowiła zdradzić, jak w jej domu idą przygotowania do świąt:

My naprawdę, realnie robimy tego 14-go tak, jakby to było 24-go, więc tato już udekorował cały dom, on co roku dokłada jakieś lampki! (…) Zawsze podjeżdżamy i chłopcy robią tak „Och…”. Jest bardzo ładnie! Cieszę się, że mimo tego, że będziemy mieć kilka dni wcześniej, to będzie tak, jakby ta wigilia była” – mówiła podekscytowana Rozenek dla Pudelka.

Celebrytka zapowiedziała też, że nie zamierza gotować potraw i piec ciast, bo jej mama jest perfekcjonistką i wszystko musi być idealne, a ona w kuchni nie jest najlepsza. Zobowiązała się za to do nagromadzenia wszelakich słodkości.

– „Polska się dzieli na tych, którzy mają czerwony barszcz i na tych, którzy mają grzybową. U nas jest grzybowa, ale mama mi nie pozwala nic zrobić. Raz w życiu mi pozwoliła pokroić warzywa na sałatkę, w ogóle była niezadowolona i w ogóle wyszło fatalnie, więc ja ewentualnie to zabezpieczam słodkości, których też sama nie piekę, bo nie mam kiedy, a tak to wszystko przygotowuje moja mama, która jest absolutną perfekcjonistką” – stwierdziła.

Były mąż pojawi się na wigilii?

Następnie reporter „Pudelka” zapytał celebrytkę, czy na wigilijnej kolacji pojawi się również jej były mąż, Jacek Rozenek, z którym gwiazda rozwiodła się w 2013 roku, po dziesięciu latach małżeństwa.

– „Myśleliśmy o tym, jeszcze nie do końca wiemy. Jesteśmy w trakcie ustalania. Jacek jest zawsze bardzo mile widziany u nas w domu, a już na pewno przy wigilijnym stole, więc jak będzie miał taką ochotę, to oczywiście, będzie nam bardzo miło” – wyznała.

– „Zawsze mieliśmy super relacje. To nie jest tak, że my przez to, że nasze drogi życiowe się rozeszły, że my w jakikolwiek sposób przestaliśmy szanować siebie. Przede wszystkim jako rodziców naszych dzieci, a po drugie jako ludzi” – dodała Małgosia

Podczas rozstania para rozeszła się w przyjaznych okolicznościach i wspólnie zadecydowali, że szczęście dzieci jest najważniejsze.

Co sądzicie o postawie Rozenek?

Źródła: Instagram – m_rozenek ; Pudelek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Ariana Grande została oskarżona o rasizm! Wszystko przez te zdjęcia

Zmarł Janusz Szostak. Zabił go koronawirus?