w

DramatDramat HahaHaha

Rekin odgryzł mu palec na oczach dziecka. Wszystko się nagrało [VIDEO]

fot. Twitter screenshot

Wędkarska wyprawa rybaka z Florydy przybrała przerażający obrót po tym, jak złapany rekin odgryzł mu mały palec, podczas gdy mężczyzna próbował odczepić go z haczyka. Brett Reeder uchwycił całe zdarzenie na nagraniu, a następnie udostępnił je w mediach społecznościowych.

Niedaleko Miami w Stanach Zjednoczonych doszło do wstrząsającego zdarzenia z udziałem rekina. Brett Reeder łowił rekiny w Content Keys i akurat złapał ostatniego osobnika tego dnia, kiedy drapieżnik postanowił postawić się mężczyźnie.

Dorwaliśmy naszego ostatniego rekina tego dnia i potrzebowałem mojego haka z powrotem, więc próbowałem go złapać, aby odzyskać mój hak. Miałem pecha” – opisywał sytuację Reeder.

Kiedy rybak próbował wyciągnąć swój haczyk do wędki z pyska rekina, młody żarłacz żółty nagle zacisnął szczęki na palcu mężczyzny. Na nagraniu widzimy, jak drapieżnik kilka razy obraca się, niemal całkowicie odrywając palec Bretta Reedera.

Obrócił się i złapał czubek mojej ręki, złapał mój mały palec i zaczął skręcać” – powiedział później mężczyzna w podsumowującym sytuację nagraniu.

Na jego paszczy od razu pojawiła się krew, a wszystkiemu towarzyszył nieprzyjemny dźwięk łamanych kości. Przebywające na pokładzie łódki osoby, w tym mały chłopiec, były przerażone sytuacją.

K*rwa! Straciłem mój mały palec! K*rwa! – krzyczał zraniony mężczyzna.

Nagranie możecie oglądnąć poniżej

Żona mężczyzny założyła mu opaskę uciskową na palec, aby nie stracił zbyt dużo krwi podczas powrotu na brzeg. Następnie rybak został przetransportowany do szpitala helikopterem, gdzie otrzymał jednostkę krwi, aby uzupełnić jej braki.

W szpitalu lekarze przeprowadzili operacje przyszycia zwisającego na resztkach palca, ale nie wiadomo, czy ten się przyjmie.

Źródło: New York Post

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Porwali i torturowali nastolatkę z Poznania - fot. Pexels @tookapic

W biały dzień uprowadzili 14-latkę w Poznaniu! Policja ujawnia przerażające szczegóły. Dziewczynka była TORTUROWANA

Zepchnęła mężczyznę wprost pod nadjeżdżający pociąg, bo… „był czarny” [VIDEO]