w

Qczaj zadebiutował jako aktor! Na premierze spektaklu wspierał go ukochany [ZDJĘCIA]

fot. AKPA

Daniel Kuczaj spróbował swoich sił w roli aktora i wystąpił na deskach warszawskiego teatru „Tu i Teraz”. Popularny trener na premierę zabrał ze sobą partnera, Tomasza Nakielskiego, który dodawał mu otuchy.

Daniel Kuczaj, znany szerzej jako Qczaj, jest jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. Influencer świetnie radzi sobie w sieci i cechuje się oryginalnym poczuciem humoru oraz szczerością. Qczaj otwarcie mówi o swojej orientacji seksualnej i wspiera środowisko queer. Na Instagramie obserwuje go ponad 630 tys. osób.

Qczaj w przeszłości wziął już udział m.in. w „Tańcu z Gwiazdami” czy „Masked Singer”, a niedawno Daniel został zaproszony na deski teatru, gdzie sprawdził się w roli aktora w spektaklu „Ślub doskonały”.

Aktorski debiut był dla trenera wielkim przeżyciem, co wyznał w opublikowanym w dniu premiery poście w mediach społecznościowych.

Już prawie gotowy na dzisiejszą premierę spektaklu #ślubdoskonały, w którym zagram. Emocje są, trema jest, stres jest… To teraz jeszcze potrzebuję dobrej energii, kciuków i słów „QCZAJ dasz radę! – napisał.

Celebryta dodał również, że od zawsze pasjonował się teatrem.

Trzymajcie kciuki, bo teatr to taka moja zajawka, hobby, marzenie, które czekało na spełnienie – zdradził.

Qczaj pojawił się na premierze z ukochanym

Celebryta na premierze spektaklu pojawił się w zielonym garniturze, a wspierał go jego partner – Tomasz Nakielski. Zakochani podczas pozowania na ściance zademonstrowali łączące ich uczucie i wymienili się czułościami.

Okazało się, że na premierze „Ślubu doskonałego” pojawiła się także Magdalena Stępień, która pogratulowała Qczajowi debiutu w relacji na Instagramie. „Brak słów! Co to był za wieczór! Brawo” – doceniła spektakl.

Wróżycie Danielowi aktorską przyszłość?

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
fot. AKPA
fot. AKPA
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Romantyczne zaręczyny przerodziły się w koszmar. Nagranie jest hitem sieci! [VIDEO]

Anna Lewandowska opuściła Katar na pokładzie samolotu. Co się stało?