w ,

Qczaj żartuje z Mai Rutkowski i jej zniczy za kilka tysięcy. „D**a to ci tak zapłonie, jak…” [VIDEO]

fot. AKPA / Instagram

Maja Rutkowski niedawno pochwaliła się z zakupu zniczy za kilka tysięcy złotych, które zostały przez producenta na zamówienie. Z całej wypowiedzi zażartował sobie Qczaj i stworzy filmik z przeróbką rozmowy z celebrytką. Trener zdradził również jak, zareagowała na to Maja.

Maja Rutkowski zasiadała ostatnio na widowni „Tańca z gwiazdami”,  aby podziwiać swojego męża, który pojawił się na parkiecie w finałowym odcinku. W jednym z wywiadów, przeprowadzonych z Mają po programie, został poruszony temat Wszystkich Świętych. Celebrytka wyznała, że na znicze wydała niemałe pieniądze.

– „Lubię coś dobrego jakościowo kupić. Zamówiłam i wydałam około kilku tysięcy na znicze na grobie Krzysztofa rodziców. Kupiłam po 300 lub 400 złotych na zamówienie w Kałużynie, ale one spokojnie stoją na tym grobie dwa lata. Nie chcę zanieczyszczać środowiska, teraz takie elektryczne na baterie wkłady. Wydaję, ale rozsądnie. Życie jest takie ulotne, my nic ze sobą nie zabierzemy. […] Te pieniądze i rzeczy materialne są nic niewarte. Trumna nie ma kieszeni” – opowiadała ostatnio w rozmowie z Pudelkiem.

Qczaj śmieje się z Mai Rutkowski

Daniel Kuczaj, znany w sieci jako Qczaj, jest trenerem personalnym, który słynie z wielkiego dystansu i poczucia humoru. Wrzucane przez niego treści są bardzo popularne, o czym świadczy fakt, że na swoim Instagramie zgromadził ponad 600 tys. fanów.

Niedawno Qczaj zażartował sobie z Mai Rutkowski, która pochwaliła się kolosalną kwotą, jaką wydała na znicze. Jak się okazuje, przed udostępnieniem nagrania skonsultował się z samą Mają, która wykazała się ogromnym dystansem.

Dawno nie wpłynęła na mnie tak pozytywnie czyjaś wypowiedź! Ba! Powiem wincyj, poczułem totalną identyfikację! Dlatego musiałem zaprosić Maję Rutkowski do mej lodówki! Napisałem od razu wiadomość, dostałem cudowną odpowiedź i oficjalnie mogę powiedzieć, że kocham tę kobietę za dystans skomentował Qczaj.

W trakcie nagrania trener przypomniał swoim fanom o regularnych treningach, jednocześnie podśmiechując się z wypowiedzi żony detektywa Rutkowskiego.

Przygotuj hantelki lub butelki z wodą, bo będzie ogień! Szał ciał! D**a to Ci tak zapłonie, jak ten znicz za 300 złotych. Trening darmowy, bo te piniondze i rzeczy materialne są nic niewarte – żartował sobie Qczaj.

Filmik możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Lenka Klimentova zdradziła, że wraz z mężem nie ochrzczą dziecka. Dlaczego podjęli taką decyzję?

Piotr Kupicha podarował hojny prezent swojej mamie. „Rodzice nie mieli na to pieniędzy”