w

Przemysław Kossakowski OŻENIŁ SIĘ po raz TRZECI?! Nową żonę miał poznać jeszcze w czasie, gdy był z Wojciechowską!

Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski
Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Przemysława Kossakowskiego, odkąd usunął się w cień, zaszły wielkie zmiany. Ostatnio pojawił się w telewizji po długiej przerwie i widzowie błyskawicznie dostrzegli lśniącą na jego palcu obrączkę. Pojawiły się już podejrzenia, która kobieta skradła jego serce. Jeżeli oglądaliście Down the Road. Zespół w trasie, to na pewno ją znacie.

Przemysław Kossakowski to znany dziennikarz, podróżnik i dokumentalista. Widzowie poznali go bliżej za sprawą programu Kossakowski. Szósty zmysł. Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów, dzięki czemu na dłużej zagościł na szklanym ekranie. Równie duży rozgłos zapewniło mu Down the Road. Zespół w trasie, w którym wybrał się w zagraniczną podróż z grupą osób z zespołem Downa.

Wielkim zaskoczeniem dla widzów było, gdy niespodziewanie wyszło na jaw, że jest w związku z Martyną Wojciechowską. Fani jednak sądzili, że stworzyli idealne połączenie. Oboje kochają podróże, dlatego z pewnością nigdy nie zabrakłoby im tematów do rozmów. Sielanka jednak nie trwała długo, bowiem po zaledwie 3 miesiącach od ślubu dziennikarka poinformowała o ich rozstaniu. Ta informacja zelektryzowała opinię publiczną.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie – tłumaczyła.

Przemysław Kossakowski boleśnie uświadomił sobie, dlaczego nie wyszło mu z Martyną Wojciechowską. Nowe fakty ws. ich rozstania

Kolejne zaskoczenie spadło na widzów niespełna trzy tygodnie później, gdy Kossakowski ogłosił, że zawiesza karierę i usuwa się w cień. Od blisko dwóch lat nie pojawiał się w telewizji, choć pozostawał aktywny w mediach społecznościowych. Okazuje się, że internautom umknął pewien istotny szczegół… na jego palcu.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski oficjalnie nie są już małżeństwem. Znamy szczegóły sprawy rozwodowej

Przemysław Kossakowski ożenił się po raz trzeci?

Przemek był dwukrotnie żonaty. Pierwszą wybrankę poznał jeszcze w szkole średniej, natomiast tę drugą wszyscy doskonale znamy z TVN. Co ciekawe, od blisko dwóch lat pojawiają się spekulacje, że podróżnik jest w nowym związku z terapeutką znaną widzom z programu Down the Road. Zespół w tracie. Z uwagi jednak na to, że nie publikowali w sieci wspólnych zdjęć oraz nie pojawiali się razem na branżowych imprezach, zaczęto sądzić, że to niczym nieuzasadnione plotki.

Teraz jednak wątek powrócił i zdaje się, że faktycznie coś jest na rzeczy. Internauci zauważyli, że na palcu Kossakowskiego od pewnego czasu lśni obrączka. Faktycznie, gdy przejrzy się jego profil na Instagramie, można zauważyć, że 18 sierpnia 2023 roku po raz pierwszy pokazał się z błyskotką na palcu.

Na tym jednak nie koniec, bowiem okazuje się, że wspomniana wcześniej terapeutka, Patrycja Bartoszak, posługuje się teraz nazwiskiem dwuczłonowym. Na oficjalnym profilu fundacji Arterytorium, którą współprowadzi z Przemkiem, widnieje jako Bartoszak-Kossakowska. Zmiana ta widnieje również w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Analizując powyższe dowody, prawdopodobieństwo, że dziennikarz ożenił się po raz trzeci, jest bardzo, bardzo duże. Póki co jednak zainteresowani nie odnieśli się do medialnych doniesień.

Myślicie, że chcą utrzymać swój związek w tajemnicy?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Patrycja Bartoszak- Kossakowska - fot. Facebook
Patrycja Bartoszak- Kossakowska – fot. Facebook
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Aleksander Sikora - fot. Instagram @oleksikora

Aleksander Sikora ZWOLNIONY z TVP. Potwierdził tę informację w oświadczeniu i pożegnał się z widzami. Jakie prezenter ma plany na przyszłość?

Monika Richardson, Ida Nowakowska - fot. AKPA

Monika Richardson dosadnie o Nowakowskiej. „Tancerka, która UDAJE prezenterkę”. Wspomniała też o Kurzajewskim i Tomaszewskiej