w

Aleksander Sikora ZWOLNIONY z TVP. Potwierdził tę informację w oświadczeniu i pożegnał się z widzami. Jakie prezenter ma plany na przyszłość?

Aleksander Sikora - fot. Instagram @oleksikora
Aleksander Sikora - fot. Instagram @oleksikora

Aleksander Sikora potwierdził doniesienia, że jego współpraca z Telewizją Polską dobiegła końca. Jakie plany na przyszłość ma prezenter?

Aleksander Sikora to polski prezenter telewizyjny i dziennikarz. Był jednym z najulubieńszych prowadzących Pytanie na śniadanie i The Voice of Poland. Niejednokrotnie był również gospodarzem Sylwestra Marzeń z Dwójką. Teraz okazuje się, że jego przygoda w TVP dobiegła końca.

Aleksander Sikora odchodzi z TVP

W Telewizji Polskiej od pewnego czasu nastąpił szereg zmian. Wielu dziennikarzy prowadzących popularne programy publikowało oświadczenia informujące o zakończeniu współpracy z TVP. Sikora przez długi czas milczał. Dopiero w środę rano informację o jego zwolnieniu podał serwis Wirtualne Media. Sam zainteresowany niedługo potem potwierdził, że pożegnał się z TVP. Opublikował wpis na Instagramie, w którym podziękował widzom.

Kilka słów o tym, co tu i teraz(?), bo wiele osób troskliwie zadaje mi to pytanie. Zakończyła się moja współpraca z Telewizją Polską. Telewizją, w której spełniły się moje najskrytsze marzenia, dojrzałem zawodowo, poznałem wspaniałych i wybitnych w swoim fachu ludzi, nawiązałem przyjaźnie, odwiedziłem miejsca, gdzie nie sięgała nawet moja wyobraźnia i co najważniejsze – Telewizją, w której byłem DZIĘKI WAM DRODZY WIDZOWIE! Tak, zgadza się, jesteście najlepsi. Za każde wspólne wczoraj, dziś i jutro, po prostu, z całego serca. DZIĘKUJĘ – napisał.

Prezenter od razu postanowił uspokoić emocje fanów, dając do zrozumienia, że jeszcze będzie okazja zobaczyć go w telewizji.

Jak to się mówi na szklanym ekranie? Do zobaczenia – zakończył swój wpis.

Fani w komentarzach zasypali Sikorę najlepszymi życzeniami na dalszej ścieżce kariery. Nie brakuje też osób, które krytykują fakt, że wiele twarzy TVP traci pracę.

Nie rozumiem, dlaczego pozbyli się tak fajnych ludzi – głosi jeden z najpopularniejszych komentarzy.

A Wy co myślicie o tej decyzji Telewizji Polskiej?

fot. Instagram @oleksikora
fot. Instagram @oleksikora
fot. Instagram @oleksikora

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

fot. Pexels @JustinDoherty

Coraz więcej influencerów decyduje się na dietę pudełkową. Czym jest catering dietetyczny? Dla kogo to rozwiązanie będzie najlepsze?

Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski

Przemysław Kossakowski OŻENIŁ SIĘ po raz TRZECI?! Nową żonę miał poznać jeszcze w czasie, gdy był z Wojciechowską!