w

To już oficjalne! Aleksander Sikora DOŁĄCZA do ekipy Polsatu. Wiadomo, kiedy zadebiutuje na antenie

Aleksander Sikora - fot. AKPA
Aleksander Sikora - fot. AKPA

Aleksander Sikora oficjalnie dołącza do ekipy Polsatu. Stacja przekazała informację w mediach społecznościowych. Wiadomo, kiedy prezenter zadebiutuje na antenie.

Aleksander Sikora to polski dziennikarz i prezenter telewizyjny. Długo był związany ze stacją TVP. Zdobył sympatię widzów jako prowadzący Pytanie na śniadanie The Voice of Poland. Niejednokrotnie był również gospodarzem Sylwestra Marzeń z Dwójką. Kilka miesięcy temu w stacji zaszły duże zmiany. Wiele gwiazd TVP straciło posady, a wśród nich znalazł się również Sikora. Teraz już wiadomo, jakie ma plany zawodowe.

Aleksander Sikora ZWOLNIONY z TVP. Potwierdził tę informację w oświadczeniu i pożegnał się z widzami. Jakie prezenter ma plany na przyszłość?

Aleksander Sikora dołącza do ekipy Polsatu

Odkąd prezenterzy PnŚ stracili swoje posady, w mediach stale spekuluje się o ich dalszych planach zawodowych. Pojawiły się nawet plotki o tym, że Sikora ma dostać pracę w Polsacie. Teraz okazuje się, że te doniesienia są prawdziwe. Na oficjalnym profilu stacji w mediach społecznościowych został opublikowany post, który informuje o nowym prezenterze. Wiadomo też, kiedy zadebiutuje.

Aleksander Sikora na antenie Polsatu po raz pierwszy pojawi się w trakcie Festiwalu Piękna, gdzie będzie współprowadzić 35. Galę Miss Polski i Miss/Mister Supranational.

Oficjalnie potwierdzamy, że Aleksander Sikora dołącza do rodziny Polsatu! I tak się pięknie składa, że Aleksander zadebiutuje na naszej antenie w trakcie Festiwalu Piękna, współprowadząc jubileuszową 35. Galę Miss Polski oraz Miss/Mister Supranational – czytamy we wpisie.

Na tym nie koniec. Jak donosi Pudelek, prezenter ma podobno pojawić się w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Mówi się również, że być może otrzymał angaż w nowej śniadaniówce Halo, tu Polsat.

W jakie roli chcielibyście zobaczyć Aleksandra Sikorę na antenie Polsatu?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Zdjęcie poglądowe - fot. Canva

Brat z piekła rodem. „Od dziecka rzucał mi kłody pod nogi, ale gdy dorosłem, zamienił moje życie w piekło. Przez najbliższą osobę wylądowałem z rodziną na bruku!”

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. AKPA, Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek przeszła tak dużą metamorfozę, że fani jej nie poznają. Wyjaśnia: „Zmieniam się raz na trzy lata. Mąż jest ZACHWYCONY”