w

Policjanci z Detroit dokonali makabrycznego odkrycia. W zamrażarce znaleźli ciało chłopca. Kto jest odpowiedzialny za jego śmierć?

Policjanci znaleźli zwłoki dziecka w lodówce - zdjęcie poglądowe Pixabay @juliopablo
Policjanci znaleźli zwłoki dziecka w lodówce - zdjęcie poglądowe Pixabay @juliopablo

Policjanci z Detroit nie mogli uwierzyć własnym oczom. Podczas przeszukania znaleźli w zamrażarce ciało trzyletniego chłopca. To bliska maluchowi osoba jest odpowiedzialna za jego tragiczną śmierć…

W piątek policjanci, którzy pełnili służbę nieopodal bloków Monte Vista w Detroit, otrzymali polecenie, by skontrolować jedno z pobliskich mieszkań. W progu powitała ich Azuradee France. Od razu zwróciła na siebie uwagę funkcjonariuszy, ponieważ dziwnie się zachowywała. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, co ukrywa.

Policjanci znaleźli w zamrażarce zwłoki trzyletniego chłopca

Policję miała zawiadomić babcia maluchów, Toni Haynes. Kobieta obawiała się o życie Chase’a Allena, który był niewidomy. Nie raz już informowała policję o tym, że jej córka przejawia patologiczne zachowania. Zmartwiła się, gdy córka poinformowała ją, że trzylatek poparzył sobie rękę, ponieważ dotknął talerz z gorącym makaronem. Babcia chciała z nim porozmawiać, jednak nagle połączenie zostało zerwane, a później już nikt nie odbierał telefonu.

Funkcjonariusze od razu zwrócili uwagę na to, że Azuradee nie chciała udzielać odpowiedzi na zadawane przez nich pytania, tak jakby próbowała coś ukryć. To skłoniło ich do tego, by wejść do środka. Okazało się, że wewnątrz panuje totalny rozgardiasz, a ona wraz z piątką dzieci żyje w skrajnym ubóstwie.

Podczas rutynowej kontroli zajrzeli do zamrażalnika i z przerażeniem odkryli, że znajduje się w nim ciało trzyletniego Chase’a. Prokurator Kym Worthy z hrabstwa Wayne w niedzielę poinformował, że 31-latka została oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem pierwszego stopnia, tortury, morderstwo i ukrywanie śmierci.

Rzekome fakty w tej sprawie zadziwiły nawet poważnie znużonych. Nasze dzieci nadal są zagrożone. Nie tylko z powodu przemocy z użyciem broni, ale także z powodu domniemanego mordercy, który mieszka z nimi w domu — tłumaczył w niedzielę.

Lekarz sądowy po przebadaniu zwłok stwierdził, że trzylatek został zabity. Śledztwo jest w toku, a cały materiał dowodowy został umieszczony w aktach. Za popełniony czyn Azuradee grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Jej matka zorganizowała zbiórkę, by zgromadzić pieniądze na pogrzeb oraz m.in. na odzież dla jego rodzeństwa.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zostawili dwójkę małych dzieci w nagrzanym aucie. Rodzice tłumaczyli się w skandaliczny sposób

Władimir Putin - fot. screenshot YouTube @Gazeta pl

Dni Władimira Putina są policzone, ponieważ cierpi na kilka poważnych chorób. Szef wywiadu informuje, ile czasu mu zostało