w

Dni Władimira Putina są policzone, ponieważ cierpi na kilka poważnych chorób. Szef wywiadu informuje, ile czasu mu zostało

Władimir Putin - fot. screenshot YouTube @Gazeta pl
Władimir Putin - fot. screenshot YouTube @Gazeta pl

Od dłuższego czasu zagraniczne media informują o złym stanie zdrowia Władimira Putina. Szef ukraińskiego wywiadu przekazał, że cierpi on na kilka poważnych chorób i zostało mu niewiele czasu. Ile konkretnie?

Kilka tygodni temu portal New Lines zdobył nagranie od rosyjskiego oligarchy, na którym powiedział, że Władimir Putin jest bardzo chory na raka krwi. Na próżno szukać potwierdzenia tych informacji wśród Rosjan, niemniej jednak w ostatnim czasie w sieci pojawiło się kilka nagrań, które niejako potwierdzają, że jest w nie najlepszej formie. Podczas jednego ze spotkań, potrzebował pilnej pomocy medycznej. Podejrzewa się, że prezydent może cierpieć na raka żołądka, białaczkę lub Parkinsona.

Putinowi zostały już tylko dwa lata życia?

Szef ukraińskiego wywiadu poinformował, że Putinowi zostały już tylko dwa lata życia. Z posiadanych przez niego informacji ma rzekomo wynikać, że cierpi na liczne choroby, których nie da się leczyć.

Putin nie ma przed sobą długiego życia — powiedział USA Today Kyryło Budanow.

Zapewniał przy tym, że posiadane przez niego informacje są prawdziwe, ponieważ pochodzą one od szpiegów, którym udało się przedostać na Kreml.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Władimir przeszedł operację chirurgiczną. Na kanale Generał SVR na Telegramie napisano, że odbyło się to w nocy z 16 na 17 maja. Nieoficjalnie mówi się, że konto prowadzi były porucznik rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego, który posługuje się pseudonimem Wiktor Michajłowicz.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Policjanci znaleźli zwłoki dziecka w lodówce - zdjęcie poglądowe Pixabay @juliopablo

Policjanci z Detroit dokonali makabrycznego odkrycia. W zamrażarce znaleźli ciało chłopca. Kto jest odpowiedzialny za jego śmierć?

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek zadbała o oszałamiającą stylizację na Paradę Równości. Internauci podejrzewają, że w ogóle się na niej nie pojawiła