w

Piotr Żyła jako raper? Internauci zachwyceni

Fot. YouTube / Screenshot

Piotr Żyła cieszący się ogromną sympatią wśród kibiców po raz kolejny zaprezentował swoje talenty wokalne. Tym razem postawił na rap.

Tegoroczny sezon dla zawodnika z Wisły nie układa się jak na razie bardzo optymistycznie. Co prawda Piotrek regularnie bierze udział w dwóch seriach skoków, ale wszyscy wiemy, że stać go na znacznie więcej.

Mimo przeciętnych wyników sportowych Piotrka nie opuszcza doskonały humor. Po raz kolejny postanowił spróbować swoich sił w branży muzycznej. Wcześniejszy epizod z utworem zespołu Queen „Don’t Stop Me Now” przeszedł do legendy internetu. Wykonanie Żyły śmieszyło do łez, a reklama jednego z producentów sprzętu muzycznego udała się lepiej niż wyśmienicie.

Tym razem Piotrek postawił na profesjonalizm i nieco inny gatunek muzyki. Rodowity góral wziął się za rapowanie! Utwór powstał z udziałem jednego z producentów kolorowych napoi, a fani po raz kolejny są zadowoleni z dzieła Żyły.

Nikomu nie przeszkadza udział Piotrka w reklamie napoju. Wszyscy jednogłośnie są zachwyceni produkcją skoczka i dopingują go w komentarzach.

  • Nowy raper 2022 roku!🤍😍
  • Jak nie kochać? 😁❤️❤️❤️
  • już wiadomo co będzie robił po za skokami 😍🙌🔥
  • Nie no Pieter jest łogień 🔥🌶️😎💥
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Skandal w "Sprawie dla reportera"! Widzowie oburzeni! Chodzi o aborcję: "Powiedzieć przy dziecku, że lepiej jakby matka je usunęła, to..."

Skandal w „Sprawie dla reportera”! Widzowie oburzeni! Chodzi o aborcję: „Powiedzieć przy dziecku, że lepiej jakby matka je usunęła, to…”

Rodzeństwo zaatakowało funkcjonariuszy w galerii handlowej! Nowe nagranie z monitoringu pokazuje całą sytuację [WIDEO]