w

Olga Frycz zaszalała z fryzurą. „Przyszłam w długich, wyszłam w krótkich”. Jak teraz wygląda aktorka?

Olga Frycz - fot. Instagram @tojafrycz
Olga Frycz - fot. Instagram @tojafrycz

Olga Frycz jest znaną aktorką. Od długiego czasu była wierna długim blond włosom. Teraz zdecydowała się na zmianę. Po wyjściu od fryzjera gwiazda była odmieniona. Fani byli zachwyceni taką metamorfozą.

Olga Frycz jest znana jako aktorka i influencerka. Grała w takich produkcjach, jak Weiser, Królowie Śródmieścia, Wszystko, co kocham czy Życie nad rozlewiskiem. Była trzykrotnie nominowana do Orłów za dwie drugoplanowe role kobiece i jedną pierwszoplanową. Jest także aktywna w mediach społecznościowych.

Gwiazda utrzymuje ciągły kontakt ze swoimi fanami, dzieląc się informacjami z życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio pochwaliła się wizytą u fryzjera.

Fani o nowej fryzurze Frycz

Letni sezon przyniósł wiele zmian w wyglądzie gwiazd. Na gorący okres wiele sław zdecydowało się na zmianę fryzury, w tym Olga Frycz. Ta zaszalała i postawiła na kompletną metamorfozę.

Przyszłam w długich, wyszłam w krótkich a jak stwierdzę, że jednak znów chce długie to będę mieć długie i już — napisała na Instagramie.

Blogerka postanowiła ściąć włosy na krótko. Teraz sięgają jej tylko do karku. Kolor został jednak bez zmian, gwiazda wciąż jest wierna blondowi. Fani byli zaskoczeni, ale bardzo ciepło przyjęli taką zmianę. Wielu przyznało, że nowa fryzura odmłodziła aktorkę.

  • Pięknie Ci w tych krótkich.
  • Ślicznie wyglądasz.
  • Ładnemu we wszystkim ładnie.
  • Dobra decyzja, w krótkich wyglądasz młodziej, jak nastolatka.
  • W krótkich włosach najlepiej.
  • Ale ślicznie! Bardzo młodzieńczo i świeżo

Dobrze wygląda w krótkich?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Magdalena Narożna - fot. Instagram madzia_pim

Magdalena Narożna znów zmieniła fryzurę! Na jakie cięcie się zdecydowała? „Oto Nowa Ja”

Weronika Bielik fot. Instagram @veronicabielik

Weronika Bielik była zmuszona usunąć implanty piersi! „Ich stan był gorszy, niż spodziewał się chirurg”