w

Magdalena Narożna znów zmieniła fryzurę! Na jakie cięcie się zdecydowała? „Oto Nowa Ja”

Magdalena Narożna - fot. Instagram madzia_pim
Magdalena Narożna - fot. Instagram madzia_pim

Magdalena Narożna jest znana z polskiej sceny muzycznej. Wokalistka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam pochwaliła się kolejną metamorfozą fryzury.

Magdalena Narożna jest popularną wokalistką i liderką zespołu Piękni i Młodzi. Grupę założyła wraz z mężem Dawidem Narożnym. O ile zespół stał się sukcesem, ich małżeństwo nie przetrwało. Para po 7 latach rozwiodła się. Doczekali się jednak córki Gabrysi. Były mąż opuścił grupę, zaś piosenkarka znalazła szczęście u boku nowego partnera, z którym zaręczyła się w 2020 roku.

Gwiazda discopolo znana jest nie tylko ze swoich umiejętności wokalnych, ale także z eksperymentowania z wyglądem. Chętnie zmienia swoje fryzury i tym razem postanowiła się pochwalić kolejną metamorfozą.

Magdalena Narożna w nowej fryzurze

Wokalistka w mediach społecznościowych chętnie dzieli się życiem zawodowym i prywatnym. Swoim fanom chwali się kolejnymi stylizacjami i metamorfozami. Dotychczas niejednokrotnie zaszalała z fryzurą, miała nawet irokeza. Tym razem zdecydowała się na mniej drastyczną zmianę.

Oto Nowa Ja. Jak się Wam podoba moja kolejna metamorfoza ? – napisała na Instagramie.

Narożna od długiego czasu wierna jest długim, blondy włosom. W ostatniej zmianie postanowiła na krótsze cięcie i grzywkę. Wygląda w takim wydaniu młodo i promiennie. Fani pokochali taki look i zasypali ją komplementami.

  • Ta długość włosów idealnie do ciebie pasuje.
  • O kurczę, ale pięknie, zdecydowanie młodziej niż w długich mega !
  • Madzia super, ale największą petarda w krótkich z irokezem.
  • W tych włoskach przepięknie.
  • WoW.
  • Cudownie wyglądasz.
  • Weź Ty się kobieto ogarnij w końcu i nie wyglądaj we wszystkim zjawiskowo.

Jak Wam się podoba?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Qczaj - fot. Instagram @qczaj

Qczaj mówi o wyjściu z szafy. Wspomina reakcję rodziny. „Będziesz po prostu nieszczęśliwym człowiekiem”

Olga Frycz - fot. Instagram @tojafrycz

Olga Frycz zaszalała z fryzurą. „Przyszłam w długich, wyszłam w krótkich”. Jak teraz wygląda aktorka?