w

DramatDramat

Obudził go przeraźliwy krzyk syna. Zaatakowany przez mamę 11-latek wykrwawiał się we własnym łóżku

fot. Mary Johnson - Facebook

W środku nocy Bruce Johnson nagle poderwał się z łóżka, wybudzony wstrząsającymi krzykami dochodzącymi z pokoju jego 11-letniego syna. Gdy ojciec dotarł na miejsce, zastał go przerażający widok. Zaatakowane nożem dziecko wykrwawiało się we własnym łóżku.

Do straszliwego zdarzenia doszło w nocy, 10 lipca, w amerykańskim stanie Nowy Meksyk. Około pierwszej w nocy Bruce Johnson usłyszał krzyki swojego 11-letniego syna. Mężczyzna natychmiast pobiegł do pokoju chłopca, gdzie znalazł swoje wykrwawiające się dziecko.

11-letni Bruce Johnson Junior leżał z ranami kłutymi w swoim łóżku, którego pościel przybrała czerwony kolor od dziecięcej krwi. Gdy ojciec chłopca pobiegł zadzwonić pod numer alarmowy 911, w innym pokoju znalazł swoją nieprzytomną żonę z ranami na klatce piersiowej.

Ledwie przytomny chłopiec trafił do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł mimo wysiłku lekarzy. Zanim 11-latek odszedł, zdążył wyznać służbom, kto go zaatakował. Relacja chłopca okazała się być przerażająca.

Matka zaatakowała syna

11-latek powiedział, że to jego własna matka zaatakowała go nożem, zadając mu liczne rany. Z ustaleń śledczych wynika, że 49-letnia kobieta zaatakowała swoje dziecko, a następnie samookaleczyła się do utraty przytomności.

Stojąca za zabójstwem Mary Johnson w ciężkim stanie trafiła do szpitala, a kiedy jej stan się poprawił, wydany został nakaz aresztowania kobiety. Matka dziecka odpowie za morderstwo pierwszego stopnia.

Rodzina pochodziła z Oklahomy, ale na jakiś czas przed tragicznymi wydarzeniami ojciec z synem przeprowadzili się do Nowego Meksyku, aby odciąć się od matki chłopca. Amerykańskie media podają, że Mary znęcała się nad synem oraz najprawdopodobniej cierpiała na chorobę psychiczną.

Przez 40 dni matka była odseparowana od męża i syna, ale 10 lipca Bruce Senior postanowił pozwolić żonie zostać w domu na noc, aby mogła spędzić trochę czasu z synem, zanim para się rozwiedzie. Mężczyzna nie mógł spodziewać się, że dojdzie do tak wielkiej tragedii.

fot. Facebook

Źródło:  cbs7.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Trudne lądowanie polskiego samolotu - fot. screenshot Twitter @ilove_aviation

[WIDEO] Dramatyczne chwile na lotnisku na Maderze. Silny wiatr targał polskim samolotem na wszystkie strony! O krok od tragedii

Nie żyje dostawca respiratorów - fot. Pixabay @Parentingupstream

Handlarz bronią, który dostarczał respiratory, nie żyje. Policja otrzymała nieoficjalne informacje od Europolu