w

Nie żyje Moonbin. 25-letniego gwiazdora znaleziono martwego w domu. Pojawiły się niepokojące głosy co do przyczyny śmierci

Nie żyje Moonbin - fot. Instagram @moon_ko_ng
Nie żyje Moonbin - fot. Instagram @moon_ko_ng

Moonbin, 25-letni gwiazdor południowokoreańskiego zespołu Astro odszedł w tajemniczych okolicznościach. Co się stało?

Moonbin nie żyje. Gwiazdor K-pop cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko w kraju, ale i na świecie, ponieważ gatunek ten szumnie podbija rynek muzyczny. 25-latek zmarł w środę w Korei Południowej w swoim domu.

Przykre wieści potwierdziła agencja, z którą współpracował. W oficjalnym oświadczeniu podkreślono, że wszyscy są zaskoczeni tą informacją.

Członkowie grupy Astro i inni artyści oraz pracownicy Fantagio są głęboko zasmuceni i zszokowani — napisano.

Nie żyje Moonbin. 25-letni gwiazdor K-popu został znaleziony martwy w swoim domu

Ciało Moonbina znaleziono w jego domu położonym w dzielnicy Gangnam w Seulu. Pojawia się coraz więcej spekulacji, co do przyczyny zgonu. Jedną z nich jest podejrzenie popełnienie samobójstwa, ale póki co lokalna policja odmawia komentarza w tej sprawie. Wytwórnia prosiła, by wstrzymać się od spekulacji i złośliwych plotek, aby rodzina mogła pożegnać go w spokoju.

19 kwietnia członek Astro, Moon Bin, niespodziewanie opuścił nasz świat i stał się gwiazdą na niebie — czytamy na oficjalnym profilu Fantagio w social mediach.

Muzyk z show-biznesem związany był od najmłodszych lat. W pierwszych latach kariery realizował się jako aktor i model, a dopiero w 2016 roku został członkiem boysbandu Astro. Wkrótce w jego życiu zawodowym miała zajść prawdziwa rewolucja, ponieważ w maju miał pojawić się na scenie w Busban w założonym w 2020 roku duecie Moonbin & Sanha. Jego siostra, Moon Sua, również jest piosenkarką i występuje w dziewczęcym zespole k-pop, Billlie.

Moonbin w 2019 roku miał krótką przerwę w pracy z powodu problemów zdrowotnych, jednak nie wiemy, co mu dolegało.

Niestety to nie pierwszy taki przypadek wśród gwiazd K-popu. W 2020 roku pożegnaliśmy Yohana, członka grupy TST, który był tylko trzy lata starszy od Moonbina. W ostatnich latach Korea Południowa ma jeden z najwyższych wskaźników samobójstw w OECD i coraz więcej młodych ludzi mówi o tym, że chciałoby się wyprowadzić. Według statystyk najczęściej twierdzą oni, że brakuje im poczucia bezpieczeństwa, czują się wyobcowani i nie widzą perspektyw na spokojną przyszłość.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marieta Żukowska - fot. Instagram @marietazukowska

Marieta Żukowska jest zakochana! Po dwóch latach od rozstania z partnerem jej serce znów zabiło szybciej. Co wiemy o nowym wybranku?

Karolina Pisarek, Karolina Gilon - fot. Instagram @karolina_pisarek, @karolinagilonofficial

Karolina Pisarek ostro o Karolinie Gilon! Prowadząca „Love Island” nie pozostała jej dłużna: „po co te kłamstewka?”