w ,

Nick Sinckler skrytykowany za występ w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie ZAŁAMANI charakteryzacją. „Tragikomedia”

Nick Sinckler - fot. Baranowski/AKPA
Nick Sinckler - fot. Baranowski/AKPA

Pierwszy odcinek 19. sezonu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wywołał spore zainteresowanie wśród widzów, ale i duże oburzenie. Internauci ostro skrytykowali występ Nicka Sincklera, który na starcie wcielił się w Loreen. W sieci zawrzało.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie Polsatu. Show od początku gromadzi przed ekranami telewizorów tysiące widzów, z uwagi na ciekawą formułę. Osoby świetnie znane ze świata show-biznesu, ale i nie tylko, wcielają się w nim znanych artystów. Ich zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie występu artysty. W tym celu uczą się często skomplikowanych choreografii oraz pobierają lekcje śpiewu, aby wyrobić podobną barwę głosu.

W 19. edycji o miejsce na podium i czek na 100 tysięcy złotych walczą: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Jagoda Szydłowska, Marcin Januszkiewicz, Jakub Gąsowski, Magdalena Kumorek i Nick Sinckler. Zdaniem jurorów i pozostałych uczestników, w pierwszym odcinku najlepiej wypadła Szydłowska, która wcieliła się w Agnieszkę Chylińską. Internauci także docenili jej talent, ale i nie szczędzili gorzkich słów pod adresem Sincklera.

Nick Sinckler skrytykowany po pierwszym występie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Trzeba przyznać, że Nick miał wysoko powieszoną poprzeczkę, ponieważ wcielił się w postać Loreen, tegorocznej zwyciężczyni Eurowizji. Wykonał utwór Tattoo i o dziwo zebrał od jury same pochwały. Największy zachwyt jego umiejętnościami wokalnymi wykazała Małgorzata Walewska, która z wrażenia zerwała się na równe nogi.

Tak jak rozmawiałeś z Maćkiem, to sobie myślę, co to za wariat. Można by jakiś agregat podłączyć. Wystarczy ci żarówkę wkręcić tu i ówdzie i będzie świeciło. Było wspaniale i pod względem wokalnym i pod względem energetycznym i aktorskim i w ogóle pod każdym innym — wyznała.

Zaraz po tym, jak na Instagramie opublikowano nagranie z fragmentem jego występu, pod postem zaczęło przybywać komentarzy. Większość internautów nie szczędziła Sincklerowi pochwał. Pojawiły się również głosy, że wprost zmasakrował eurowizyjny przebój, ale najwięcej gromów zgarnął za charakteryzację.

  • Inscenizacja piękna, tylko śpiew nie do końca…
  • Beznadziejny występ, popsuta piosenka
  • Nick chodząca energia, ale mnie osobiście nie siadło. Słychać, że facet śpiewa i Nicka głos też trochę wychodził.
  • Trochę to obraza dla Loreen. Bo zrobili masakrę straszną z wyglądu…
  • Przerysowana Loren, nie podobało mi się zupełnie
  • Loreen bardzo przepraszamy za pogwałcenie Twojej niesamowitej piosenki przez jednego z naszych artystów…
  • Wizualnie coś poszło nie tak… Może w charakteryzatorni też potrzebne jest odświeżenie ekipy?
  • Te wszystkie komentarze to pisali znajomi i rodzina Nicka? Przecież ten występ był tragikomiczny, jeden z gorszych w historii programu, świetny wokalista zmasakrował tak piękny utwór, nie mam pojęcia, co się wydarzyło w ostatniej minucie, ale to było straszne dla oczu i uszu, ludzie co z wami?

Naprawdę było aż tak źle?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marcin Kruszewski, Anna Maria Wesołowska - fot. Instagram @prawomarcina

Anna Maria Wesołowska publicznie PRZEPRASZA influencera z kanału „Prawo Marcina”. „Myślę, że jesteś guru dla młodzieży” (WIDEO)

Miranda Kerr - fot. Instagram @mirandakerr

Miranda Kerr jest w czwartej CIĄŻY! 40-letnia modelka pokazała zaokrąglony brzuch i ujawniła płeć dziecka