w ,

Kolejna rewolucja w TTBZ. Paweł Domagała żegna się z programem! Stacja jest zaskoczona jego nagłą rezygnacją. „Współpraca układała się świetnie”

Paweł Domagała - fot. Gałązka/AKPA
Paweł Domagała - fot. Gałązka/AKPA

Paweł Domagała w tym roku dołączył do grona jurorów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W krótkim czasie zyskał sympatię widzów i wszystko wskazywało na to, że świetnie odnajduje się w tej roli. Nieoczekiwanie w czwartek poinformował, że się zwalnia. Informator jednego z tabloidów tłumaczy, co mogło zaważyć na jego decyzji. To kolejny akt solidarności?

Ten rok dla programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo był czasem wielkich i nieoczekiwanych zmian. Show od początku budziło duże zainteresowanie widzów, a jurorzy i prowadzący cieszyli się ich sympatią. Gdy nowym dyrektorem programowym został Edward Miszczak, rozpoczęła się prawdziwa rewolucja. Najpierw zwolnił Katarzynę Skrzynecką, a zaraz za nią odszedł Piotr Gąsowski. Aktor jednak nie został zwolniony, a sam złożył wypowiedzenie w akcie solidarności z przyjaciółką.

Szybko okazało się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Miejsce Gąsa zajął Maciej Rock, a za stołem jurorskim zasiadł Paweł Domagała. Ten drugi szybko stał się ulubieńcem publiczności i piastował tę posadę przez dwie edycje. Nic nie wskazywało na to, że coś się może w tej kwestii zmienić, tymczasem w czwartek aktor poinformował, że odchodzi z programu.

Paweł Domagała odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W czwartek 23 listopada Domagała opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym poinformował, że jego przygoda z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo właśnie dobiegła końca. Od razu wyjaśnił, że głównym tego powodem był przede wszystkim brak czasu na realizację innych projektów zawodowych, w tym m.in. na tworzenie muzyki.

Cześć tu Paweł,
Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości — pracy nad nową płytą (premiera w listopadzie), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy.

Na koniec zwrócił się do produkcji show i prowadzących:

@twojatwarzbrzmiznajomo życzę kolejnych udanych sezonów. Kibicuję

@maciej_dowbor i @maciek_rock będę tęsknił. Ale pamiętajcie, że zawsze możemy wyjechać na weekend do jakiegoś domku na Suwalszczyźnie i pograć w Scrabble. Ja prowadzę.

Fani nie kryli zaskoczenia, ale życzą mu powodzenia i zapewniają, że będą trzymać za niego kciuki.

Dlaczego Paweł Domagała odszedł z TTBZ?

Gdy tylko oświadczenie trafiło do sieci, zaczęto snuć domysły, czy w rzeczywistości Paweł nie miał również innych powodów do rozwiązania umowy. Niedługo po tym Pudelek skontaktował się z osobą związaną z produkcją, która to potwierdziła. Jak tłumaczy, jedną z przyczyn jego rezygnacji miały być ostatnie zmiany w Polsacie.

Decyzja Pawła zaskoczyła nie tylko producentów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ale również szefostwo Polsatu. Współpraca układała się świetnie, wszyscy byli zadowoleni z Pawła i nic nie wskazywało na taki finał. Nie jest jednak tajemnicą, że Paweł miał problem ze zmianami, jakie nastały w Polsacie – mowa tu o zniesieniu emisji kabaretów, w których parodiowano polskich polityków. Polsat był przez wielu widzów kojarzony z kabaretami i taka decyzja była bulwersująca nie tylko dla kabareciarzy, ale i innych gwiazd stacji — powiedział informator.

Trzeba przyznać, że ten rok nie jest łaskawy dla stacji, a już zwłaszcza dla Edwarda Miszczaka. Niedawno poinformowano, że nie będzie wiosennej edycji Tańca z gwiazdami, a teraz takie wieści…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jeden z dziesięciu, Artur Baranowski - fot. screenshot YouTube @tvp_vod

Geniusz czy szczęściarz? Artur Baranowski POBIŁ REKORD w „Jeden z dziesięciu”! Jego rywale komentują: „Nie dał nam się odezwać”

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @marcinhakiel, @katarzynacichopek

Hakiel atakuje Cichopek i Kurzajewskiego. Sugeruje, że obgadują go za jego plecami! „Pewne rzeczy się dzieją na backstage’u”