w ,

Robert Janowski ŻEGNA SIĘ z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego przygoda z programem dobiegła końca. „Życzę Wam wielu sukcesów”

Robert Janowski - fot. Gałązka/AKPA
Robert Janowski - fot. Gałązka/AKPA

We wtorek 18 czerwca na oficjalnych profilach programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawiło się oświadczenie, którego wielu widzów się nie spodziewało. Ogłoszono w nim, że Robert Janowski odchodzi z formatu. Sam zainteresowany również zabrał głos. Co powiedział?

Robert Janowski to jeden z najbardziej lubianych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Ogromny rozgłos i popularność zapewnił mu format Jaka to melodia?, który prowadził przez wiele lat. Widzowie wręcz nie wyobrażali sobie, by kiedyś mogło go zabraknąć, lecz jego szefostwo podjęło decyzję o zwolnieniu. Ani Norbi, ani Rafał Brzozowski nie byli w stanie go zastąpić, dlatego też już od kilku tygodni plotkuje się o wielkim powrocie 63-latka do Telewizji Polskiej.

Robert Janowski powróci do „Jaka to melodia?”. Postawił ultimatum, co musi się zmienić. „Jasno to zaznaczył”

Ostatnie przewidywania mediów zdają się spełniać. Choć TVP wciąż oficjalnie nie potwierdziło zmiany gospodarza muzycznego show, na oficjalnych profilach TTBZ pojawiło się oświadczenie, w którym ogłoszono, że przygoda Janowskiego w Polsacie właśnie dobiegła końca.

„Jaka to melodia?”. Robert Janowski załatwił żonie pracę w programie?! Jest komentarz ukochanej prowadzącego

Robert Janowski żegna się z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Teraz już oficjalnie można potwierdzić, że Janowski odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przez ostatnie 4. edycje realizował się w programie jako juror, lecz w następnej odsłonie już go nie zobaczymy.

Po 4 edycjach Robert Janowski żegna się z rolą jurora i z programem „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dziękujemy Ci za ten wspaniały czas i trzymamy kciuki za dalszą drogę! 

– napisano.

Sam Robert również zabrał głos w tej sprawie. W oficjalnym oświadczeniu zacytowano jego wypowiedź. Podziękował za możliwość współtworzenia tak ciekawego projektu oraz złożył życzenia ekipie i sobie.

Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo „ludzi” jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też.

Zdaje się, że tym samym drzwi do Telewizji Polskiej stanęły przed nim otworem. Myślicie, że faktycznie jesienią zobaczymy go w Jaka to melodia?? Cieszy was wizja powrotu Roberta?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nowy trop ws. zaginięcia Iwony Wieczorek - fot. ksp.policja.gov.pl

Wraca sprawa Iwony Wieczorek. Detektywi wytknęli policji RAŻĄCY błąd! „Jest trochę NIEŚCISŁOŚCI”

Maja Ostaszewska - fot. Instagram @ostaszewskamaja_official

Maja Ostaszewska w mocnych słowach o szkolnictwie w Polsce. „KOSZMAR. Dzieci są ZADRĘCZONE”