w

Monika Richardson znowu szokuje nową fryzurą. Tym razem zrezygnowała z blondu. „Ale przemiana!” Jak wygląda?

Monika Richardson - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Monika Richardson - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Monika Richardson od kilku miesięcy eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Najpierw mocno skróciła włosy i zafundowała sobie pastelowy kolor, a teraz to! Jak wygląda po kolejnej wizycie u fryzjera?

Monika Richardson to popularna dziennikarka, która przed laty związana była z Telewizją Polską. Ogromną popularność zapewnił jej program Europa da się lubić, w którym przeprowadzała ciekawe rozmowy z obywatelami innych państw mieszkających w Polsce. Finalnie jej drogi ze stacją się rozeszły, a ona skupiła się na prowadzeniu swojej szkoły językowej.

Mimo że prezenterka nie pojawia się już na szklanym ekranie, wciąż pozostaje w blasku fleszy. Regularnie pojawia się na imprezach branżowych oraz pierwszych stronach gazet. Spore zainteresowanie od lat budzi jej bujne życie uczuciowe. Przypomnijmy tylko, że po rozstaniu z aktorem Zbigniewem Zamachowskim związała się z Konradem Wojterkowskim, lecz i tym razem relacja nie przetrwała próby czasu, ponieważ w grę weszły pieniądze, których brakowało mężczyźnie. Richardson w jednym ze wpisów opublikowanych na Instagramie zauważyła, że nie potrafiła pokierować uczuciami tak, by weszły na wyższy poziom, co finalnie zakończyło się trzema rozwodami. Teraz jednak coraz częściej pojawiają się informacje, że jest w nowym związku i jak donosi Super Express, aktualnie spotyka się z niejakim Arturem, który jest biznesmenem. Kto wie, może tym razem uda jej się przejść do stanu porozumienia dusz.

Monika Richardson - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Monika Richardson – fot. Piętka Mieszko/AKPA

Monika Richardson przefarbowała włosy

Dziennikarka nigdy nie miała problemów ze znalezieniem partnera i tym razem również długo nie doskwierała jej samotność. Być może pomocna w odnalezieniu miłości okazała się jej niedawna metamorfoza. Monika przez niemal całą swoją karierę w mediach kojarzona była z blond włosami średniej długości, lecz ostatnio ścięła je na krótko i zaczęła eksperymentować z kolorami. Na głowie miała już fiolet, delikatny róż i jasny blond, który może odejść w zapomnienie.

Richardson w środę pochwaliła się, że jest po kolejnej wizycie u fryzjera. Podczas wizyty stylista odświeżył modne, odważne cięcie oraz nałożył na pasma farbę. Tym razem celebrytka wyszła z salonu jako… szatynka.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem przemiany Moniki i zasypali ją mnóstwem miłych komentarzy.

  • Ojacie.
  • Widzę, że wszystkie kolorki świata już Pani miała, ale ten najfajniejszy.
  • Zdecydowanie ten kolor – idealnie.
  • Ten kolor jest idealny dla Pani.
  • Bardzo super.
  • Współgra z oczami.
  • Kolor super.
  • Piękny kolor.
  • Ładnemu we wszystkim ładnie.

A wy co myślicie? Który kolor włosów najlepiej pasował do Moniki Richardson?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Koroniewska - fot. Instagram @viva_magazyn, @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska TOPLESS na okładce magazynu. W sieci zawrzało. „PASKUDNA dziewucha”. Aktorka apeluje do internautów

Margot Robbie - fot. YouTube @Archdigest

„Barbie”. Margot Robbie bez szans na Oscara. Po tym, jak Ryan Gosling stanął w jej obronie, skomentowała decyzję Akademii Filmowej