w

Monika Richardson ma niebywałe szczęście. Doczekała się fuchy u samego premiera! Tabloid odsłonił szczegóły jej nowej pracy

Monika Richardson - fot. Instagram @aleksandraoleczekhairstylist
Monika Richardson - fot. Instagram @aleksandraoleczekhairstylist

Monika Richardson nie może narzekać na brak zajęć odkąd przestała pracować w telewizji. Od kilku lat prowadzi szkołę językową, która świetnie prosperuje, a ostatnio otrzymała również fuchę u premiera! Czym się zajmuje?

Monika Richardson to dziennikarka, która przed laty zyskała rozgłos dzięki Telewizji Polskiej. Pracę w stacji podjęła w 1995 roku i realizowała dla niej takie programy jak Strefa otwarta, Witaj, Europo oraz kultowy program Europa da się lubić. Później przez ponad sześć lat witała widzów o poranku w formacie Pytanie na śniadanie. Ostatecznie zakończyła współpracę ze stacją, o której później wypowiadała się bardzo negatywnie. Mimo że nie pojawiała się przed kamerami, słuch o niej nie zaginął. Zaczęła prężnie działać na Instagramie, gdzie pokazuje kulisy życia prywatnego. Regularnie bryluje na imprezach branżowych, podczas których ma okazję udzielać wywiadów. Zawodowo w 2021 roku zajęła się prowadzeniem szkoły językowej Richardson School.

Nie jestem już dziennikarką. Jestem drobną przedsiębiorczynią, właścicielką i lektorką szkoły językowej, celebrytką, influencerką. Żadne z tych określeń mnie nie obraża

– przekazała, gdy jej kariera w mediach dobiegła końca.

We wspomnianej placówce można nauczyć się języka hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, polskiego (dla obcokrajowców) oraz angielskiego (w tym biznesowego). Sama również prowadzi lekcje, ponieważ doskonale operuje językiem angielskim, który miała okazję podszlifować w trakcie trwającego 11 lat małżeństwa ze szkockim lotnikiem Jamiem Malcolmem.

Monika Richardson dostała fuchę u premiera

O nowej pracy Richardson jako pierwszy poinformował Super Express. Paparazzi przyłapali ją pod Kancelarią Premiera w Warszawie. Wielkie było ich zdziwienie, gdy dostrzegli, że odbiera przepustkę, a następnie na kilka godzin znika za drzwiami budynku. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że udziela tam lekcji angielskiego.

Nie od dziś wiadomo, że wielu polityków ma spore problemy z posługiwaniem się językami obcymi. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można wykluczyć, że jej uczniem jest Donald Tusk, który opanował angielski do perfekcji, gdy był przewodniczącym Rady Europejskiej. Niemniej jednak jak widać, stawia na rozwój swoich podwładnych.

Po zakończonej lekcji na Monikę czekał już jej ukochany Artur, z którym od pół roku jest nierozłączna. Niedawno chwaliła się ich wspólnym zdjęciem, bowiem świętowali na Mazurach kolejną miesięcznicę.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marcin Hakiel, Dominika - fot. AKPA

Marcin Hakiel zostanie TATĄ! Ukochana tancerza pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na imprezie jednego z tabloidów (FOTO)

Izu Ugonoh - fot. Instagram @izuugonoh

Izu Ugonoh został ojcem! Prowadzący „Królową przetrwania” zaskoczył fanów informacją o narodzinach dziecka. Znamy płeć i imię