w

Monika Richardson przerwała milczenie. Zasypana pytaniami od internautów opowiedziała o swojej orientacji seksualnej. „Jak wiemy, wszystko płynie”

Monika Richardson - fot. Instagram @monikarichardson
Monika Richardson - fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson wyznała, że dostaje wiele pytań na temat swojej orientacji seksualnej. Postanowiła przerwać milczenie w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych. Wyjawiła swoim obserwatorom, jak jest naprawdę.

Monika Richardson zyskała popularność dzięki programowi Europa da się lubić, który prowadziła przez kilka lat na antenie Telewizji Polskiej. Pomimo sukcesu formatu, postanowiła zakończyć współpracę ze stacją w 2011 roku. Niedługo potem wróciła, by ponownie poprowadzić show, ale to trwało tylko kilka miesięcy. W 2021 roku dziennikarka otworzyła szkołę językową i do tej pory wkłada w nią cały swój wysiłek.

Życie uczuciowe Richardson miało swoje wzloty i upadki. W 1995 roku wyszła za mąż za Willa Richardsona, lecz małżeństwo rozpadło się pięć lat później. W 2001 roku została żoną Jamiego Malcoma, z który ma dwójkę dzieci: Tomasza i Zofię. W tym przypadku również para zdecydowała się na rozwód. Trzeci ślub gwiazda wzięła z aktorem Zbigniewem Zamachowskim, a w marcu 2021 roku potwierdziła, że się rozstali. Oficjalnie rozwód sfinalizowali we wrześniu, a przez ten czas kobieta była w związku z Konradem Wojterowskim. W maju mężczyzna nieoczekiwanie podał informację o ich rozstaniu, czego powodem miały być pieniądze.

Monika Richardson zdradziła fanom, jakiej jest orientacji

Kilka miesięcy temu Richardson zdecydowała się na dużą zmianę w swoim wyglądzie. Przeszła niebywałą metamorfozę. Zdecydowała się ściąć włosy na krótko i przefarbować je na fioletowo. Z czasem wróciła do blondu, ale krótkie włosy przypadły jej do gustu i dalej nosi taką fryzurę.

Teraz dziennikarka podzieliła się z fanami pewnym wyznaniem. Okazało się, że odkąd zmieniła fryzurę, dostaje mnóstwo pytań od internautów o…orientację seksualną. Postanowiła nie trzymać obserwatorów w niepewności. Zamieściła na swoim Instagramie nagranie na słynnej uliczce w Islandii pomalowanej w kolory tęczy, która jest symbolem społeczności LGBTQ+.

Odkąd ścięłam i przefarbowałam włosy, co chwila słyszę pytania o moją orientację seksualną. Na razie nic się w tej sprawie nie zmienia, ale, jak wiemy, panta rei [wszystko płynie – przyp.red.] – napisała pod nagraniem.

W dalszej części wspomniała o LGBTQ+, okazując swoją solidarność z tą społecznością.

Tymczasem przekazuję wyrazy wsparcia i solidarności ze społecznością LGBTQ+ z tęczowego chodnika w Reykjavik – czytamy pod nagraniem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Katarzyna Glinka - fot. Instagram @katarzynaglinka

Katarzyna Glinka przekazała radosne wieści. Po raz kolejny została mamą! „Zawsze marzyłam o córeczce…”

Przepis na pierniczki

Przepis na tradycyjne pierniczki, który dostałam od babci. Znikają w mgnieniu oka!