w

Mateusz Morawiecki miał WYPADEK? Opublikował zdjęcie w gipsie. Co się stało? „Uważajcie na siebie”

Mateusz Morawiecki - fot. YouTube screenshot
Mateusz Morawiecki - fot. YouTube screenshot

Mateusz Morawiecki zamieścił w mediach społecznościowych niepokojące zdjęcie, które sugeruje, że doznał ostatnio urazu. W opisie zaapelował do internautów. Co się stało?

Mateusz Morawiecki to polityk i były premier Polski. W niedzielny wieczór w jego mediach społecznościowych pojawił się prywatny wpis, który zaniepokoił internautów. Poseł podzielił się informacją, że spotkało go ostatnio nieszczęście. Zdjęcie na jego Instagramie sugeruje, że uległ niedawno wypadkowi.

Mateusz Morawiecki złamał nogę

W niedzielę na Instagramie Mateusza Morawieckiego pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy zabandażowaną nogę w gipsie. To prawdopodobnie oznacza, że były premier mógł złamać nogę. Taka kontuzja wiąże się z długą rehabilitacją, co może wykluczyć go z aktywności zawodowej na jakiś czas.

Morawiecki w swoim wpisie zaapelował do internautów o ostrożność.

Co prawda nie ma śniegu, ale i tak bywa ślisko. O wypadek nietrudno. Uważajcie na siebie. Ze szkolnych lat pamiętam, że na gipsie pojawiały się autografy. Dzisiaj pierwszy od córki – podpisał zdjęcie.

Były premier nie podał informacji, jak dokładnie doszło do tego wypadku. Mimo to internauci rozpoczęli spekulacje w komentarzach. Skoro opis głosi, że bywa ślisko, to być możne Morawiecki niefortunnie upadł. Tego jednak nie wiadomo na pewno.

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Fot. Pixabay

Najlepsze koreańskie dramy. Te pozycje obejrzycie na Netflixie. Co jest warte binge-watchingu?

Nikola Pośnik - fot. Instagram @niksxsx

Polska tancerka wystąpiła na scenie z Usherem podczas Super Bowl 2024. „Nie potrafię wyjaśnić, jak się teraz czuję”