w

Polska tancerka wystąpiła na scenie z Usherem podczas Super Bowl 2024. „Nie potrafię wyjaśnić, jak się teraz czuję”

Nikola Pośnik - fot. Instagram @niksxsx
Nikola Pośnik - fot. Instagram @niksxsx

W niedzielę odbył się Super Bowl 2024. Podczas Halftime Show w tym roku wystąpił Usher, a jedną z jego tancerek była Polka. Nikola Pośnik relacjonowała imprezę na swoim Instagramie.

Super Bowl to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Tradycyjnie podczas przerwy w grze odbywa się Halftime Show, w ramach którego największe gwiazdy wykonują swoje przeboje. Co roku widzowie z niecierpliwością czekają, by dowiedzieć się, kto będzie występował. Podczas tegorocznej imprezy na scenie pojawił się Usher. Okazuje się, że jego występ miał polski akcent.

Polka Nikola Pośnik wystąpiła z Usherem na Super Bowl

Występ muzyczny podczas Halftime Show to moment, o którym mówi się przez długi czas po zakończeniu imprezy. W tym roku Polska ma powód do dumy, bowiem jedną z tancerek Ushera była Nikola Pośnik. Polka publikowała na Instagramie kulisy przygotowań do występu.

Jej znajomi i fani zasiedli przed ekranami, by obejrzeć jej sukces. W sieci pojawiło się mnóstwo InstaStories osób, które cieszyły się, widząc ją w takich okolicznościach. Nikolę zasypały gratulacje i pozytywne wiadomości. Sama na koniec opublikowała podziękowania.

Nie potrafię wyjaśnić, jak się teraz czuję. Pierwszy raz na Super Bowl. Dziękuję, dziękuję, dziękuję – napisała.

Pośnik ma już duże doświadczenie w pracy ze światowej sławy artystami. Ma za sobą występ w teledysku Black Eyed Peas. Współpracowała również z takimi gwiazdami jak Jason Derulo czy Keke Palmer.

fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Mateusz Morawiecki - fot. YouTube screenshot

Mateusz Morawiecki miał WYPADEK? Opublikował zdjęcie w gipsie. Co się stało? „Uważajcie na siebie”

fot. Pexels @cottonbro.studio

Lumpeksy online stają się coraz bardziej popularne. Jakie są wady i zalety kupowania w sieci ubrań z drugiej ręki?